Успішно!

Відома луцька модель розповіла, як полюбила свою свекруху

Відома луцька модель Ольга Оніщук, яка вийшла заміж за грузинського футболіста Олександра Кобахідзе, розповіла, як полюбила його маму.

Відома луцька модель Ольга Оніщук, яка вийшла заміж за грузинського футболіста Олександра Кобахідзе, розповіла, як полюбила його маму.

Відвертими зізнаннями дівчина поділилася на своїй сторінці в Instagram.

За її словами, спочатку вона просто поважала свою свекруху як маму чоловіка. Їй дуже важко далася різниця менталітетів - манера голосно говорити, перебивати і  те, що у неї часто в руках усе "горіло" (що природно для грузинів), дуже дратувало українську модель.

"І ось я, яка виросла в родині, де на мене ніхто жодного разу навіть голос не підвищив, я взагалі не чула жодного разу крику в своїй родині, де все відбувається спокійно... потрапляю в грузинську сім'ю. Тиждень відпочинку в Тбілісі давався мені, як триатлонський забіг, я ледь виживала. Було навіть, коли НЕ витримували такий ритм, темп, стиль і просто готова була кинути Сандро і полетіти додому назавжди!", - зізнається Ольга.

Але через три роки вона зловила себе на думці, що полюбила свою свекруху і нарешті прийняла її такою, якою вона є, і побачила, яка це мудра та чудова жінка.

"Наприклад, два тижні ми гостювали в них і жодного разу мені НЕ довелося готувати / прибирати. Моя задача - дитина. Сандро недавно полетів в Україну, ми залишилися з Нією удвох з батьками чоловіка... І ось я прям на курорті. Вчора в малятка вночі піднялася температура. Не спала ні я, ні свекруха. Вона боялася заснути і НЕ почути, що я покличу, мені треба буде допомога, а вона не почує. І сьогодні ми удвох розбиті, але вона то пити мені принесе, то їсти, то фрукти, то що щось, хоча я не прошу. Про мене більше ніж вона дбала, напевно, тільки моя рідна мама. А яка вона бабуся! Вона завжди була такою, це я була зациклена на тому, що мені некомфортно, не бачачи хороше. Так, вона не ідеальна, але для мене найкраща!", - йдеться в дописі.

3

 

Додати новий коментар