«Я за те, щоб старіти красиво», – луцька модель розповіла, як ставиться до «уколів краси»

29 Липня 2019

Відома луцька модель Ольга Кобахідзе (Оніщук) поділилася своєю думкою про «уколи краси».

Пост для тих, хто в роздумах щодо цієї процедури, вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Ольга одразу відзначила, що не засуджує дівчат, які собі щось колють, і вона сама навіть мала раніше досвід уколу «гіалуронки» – зробила це, щоб виправити непропорційність верхньої губи.

Сам же ботокс Ольга вважає отрутою.

«Токсини накопичуються в організмі і блокують нейронні зв’язки. Власне, так і працює цей botulinum toxin. Він тупо блокує здатність мозку посилати м'язам сигнали до скорочення. Це точка неповернення! Логічно подумайте, організм людини – це одна злагоджена система і коли з ладу виходить якась «запчастина», то його роботу на себе беруть «сусіди». Тобто, ти, наприклад, блокуєш на «мосьці» якісь м'язи і опа – ті що поруч, беруть на себе її функцію і від цього працюють довше, ніж передбачалося і зношуються швидше, природно швидше старіють. І треба знову бігти і вже колоти в іншому місці. Ідеальний конвеєр і заробіток! По факту, ботокс тільки прискорює старіння!», – вважає модель.

Вона навела ще один цікавий факт.

«Ось ця дуже популярна корекція носослізної борозни філлерами - під забороною офіційно! Організація із стандартизації препаратів на сьогоднішні схвалила корекцію філлерами тільки середньої і нижньої третини обличчя. А її колють вам усі підряд! Вчорашня швачка Нюся за два дні пройшла курс і стала дипломованим спецом. Сподіваюся я чітко позначила своє ставлення до цієї тимчасової «моді». Я за те, щоб старіти красиво», – йдеться у дописі.

Також Ольга прикріпила інформацію про ускладнення від «нешкідливої» гіалуронки, про яку тільки 1% косметологів вас може попередити, бо «це чи не вигідно для них, чи вони просто не в курсі, не було коли вивчати цю тему, треба ж бігом денюжку делать».


2

Читати ще

Коментарі

Дучанкп

А чому вона сама вся наколота! Чи це Фотошоп! Себе натуральну страшно показати! А губи іт.д,

Вася

Та вона і так страшна а в старості можна буде знімати у фільмах жахів не наносячи грим.

До Васі

Вася кинь своє фото!!! Напевно такий красивий, що аж сліпить.
Бачила Олю на власні очі, нереально красива і ботоксом там і не пахне. Здоровий спосвб життя та спорт, це зппорука гарного вигляду

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter