Національний конкурс «Міс Україна» розпочинає світовий кастинг учасниць

08 Вересня 2022

Національний конкурс «Міс Україна» офіційно повідомляє про відкриття національного відбору на «Міс Україна 2022». І цього разу обиратимуть ту, яка не просто гідно представить нашу країну на світовій арені, а ще й скористається можливістю привернути додаткову увагу до війни в Україні. Міс Україна сьогодні – це посол нашої держави у світовій спільноті краси Міс Світу.

З року в рік учасниці «Міс Україна» проводили в рамках конкурсу різноманітні благодійні акції, але в теперішніх умовах комітет конкурсу вирішив сконцентруватися на одному напрямку — допомога дітям-переселенцям та дітям, що постраждали від військових дій. Тож у власниці титулу «Міс Україна 2022» буде дуже відповідальна місія - привернути увагу та докласти всіх зусиль для залучення коштів міжнародного співтовариства для потреб українських дітей та розповідати правду про війну в Україні.

Задля збереження безпеки цьогорічний національний відбір проходитиме у двох форматах — онлайн та офлайн. Заявку на участь може подати українка, яка проживає в будь-якій країні та яка відповідає всім вимогам конкурсу, а саме:

Вік — 17-26 років;

Зріст — від 168 см;

Громадянство — українка;

Сімейний стан — незаміжня, не була в шлюбі раніше, дітей немає.

Відчуваєш в собі сили? Впевнена, що зможеш стати обличчям України на світовому конкурсі краси та гідно показати всю сутність української дівчини? Тоді мерщій заповнюй анкету! Анкета: https://missukraine.ua/ua/profile-participating


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter