РанОК: лайф-хак, як вибирати парфуми

10 Травня 2019

Багато хто не замислюється про те, на скільки парфуми впливають на наш день і, як наслідок, на все життя. Деякі запахи здатні підняти настрій і забезпечити енергією на весь день, а деякі навпаки можуть діяти гнітюче і негативно. На сайті «Тут цікаво» розповіли деякі хитрощі при виборі парфумів

Кажуть, що вміння правильно підібрати парфуми – це ціла наука, часто ми й не замислюємося про те, чи підходить цей аромат під певний образ чи ситуацію, і чи підходить в цілому нам цей запах, оскільки не завжди те, що нам подобається – нам підходить. Потрібно пам'ятати, що аромат парфумів змінюється в залежності від того, куди нанесено пахощі, на який тип шкіри, і навіть в яку пору року.

Перш ніж перейти до порад як правильно вибрати саме свій ідеальний аромат варто розібратися в деяких видах парфумерії. Всю парфумерію можна поділити на парфум, туалетну воду, одеколон і парфумовану воду. Головна їхня відмінність один від одного в кількості вмісту ефірних олій. Ефірна олія – ​​це пахуча суміш рідких летючих речовин, виділених з рослинних матеріалів.

Найбільше ефірних олій міститься в парфумах, тим самим дозволяючи аромату пахнути сильніше, а також зберігати свій аромат на шкірі і тканинах. Також парфуми відрізняються яскраво вираженим розкриттям аромату, іншими словами при нанесенні вони пахнуть одним чином, потім їх запах змінюється, а після залишається лише легкий шлейф аромату.

Після парфумів, за кількістю вмісту ефірних олій в складі, йдуть парфумована і туалетна вода. Парфумовану воду інакше ще називають денними духами, її запах менш виражений і нотки шлейфу не такі різкі. У туалетній воді нотки шлейфу майже відсутні, і нею спокійно можна користуватися протягом всього дня.

Одеколон містить меншу кількість ефірних олій, у порівнянні з попередніми видами парфумерної продукції. Аромат одеколону тримається значно менше аромату парфумів, та й три стадії розкриття запаху у нього зливаються в одну, найбільше схожу на легкий шлейф.

Один з важливих критеріїв вибору аромату це вік. Легкі аромати можуть підкреслити юність і ніжність, а мускатні ділову хватку і тверду впевненість в собі.

Розберемо аромати за віковими групами більш детально.

Перша категорія – це дівчата до 25 років. Не дивлячись на стереотипи, парфуми для юних осіб не повинні бути занадто ніжними та квітковими, в їх повсякденному парфумі можуть бути присутні фруктові або цитрусові аромати.

Наступна категорія – від 25 до 35 років. В даному віці дівчата є вже такими, що стали особистостями із кар'єрою, тому їм підійдуть аромати, що підкреслюють ділову обстановку. В даному віці рекомендуються елегантні стримані аромати з квіткових або Шафранових композицій.

Жінкам у віці від 35 до 45 років. Підійдуть істинно жіночі аромати, що підкреслюють природний запах, акцент на досягненні їх внутрішньої та зовнішньої гармонії з собою і світом. Оптимальним вибором стане парфум з нотками гвоздики, ірису і мускусу.

У 45 років в основному жінки мають тонкий смак, та є професіоналами своєї справи і при виборі аромату спираються на свої внутрішні відчуття. В даному віці добре підійдуть аромати зі стійким і насиченим запахом, наприклад з нотами троянд, сандалового дерева, пачулі та моху.

Крім того, який ви аромат вибрали, також варто врахувати і місця нанесення вашого парфуму. Коко Шанель вважала, що пахощі потрібно наносити в ті місця, де вам хочеться, щоб вас поцілували, проте парфумери з нею не згідні, вони виділили близько шістнадцяти точок на тілі, наносячи аромат на які запах виділяється яскравіше. Такими місцями є скроні, згини ліктів, зап'ястя, центр грудної клітини, місця під колінами і навколо щиколоток, а також точки на шиї які знаходяться на вісім сантиметрів нижче вуха.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter