Остерігайтесь підробок: вчимося відрізняти підроблені парфуми від оригіналу

28 Липня 2022

Пляшечка дизайнерської парфумованої води 30 мл коштує від 700–800 грн, прайс залежить від бренду. Чи хотіли б ви подарувати ці гроші шахраям і замість розкішного букета носити незрозумілу суміш синтетичних ароматизаторів? Навряд чи. Отже, саме час навчитися відрізняти оригінал від фейків. Розкажемо про це докладніше.

Купуємо в перевірених магазинах

Потрібні парфуми? Замовляйте їх в онлайн-магазинах, звідки вже отримували оригінал. Там завжди можна запросити сертифікат якості. Наприклад, Notino співпрацює з перевіреними постачальниками, тому можете бути спокійні: ви пахтітимете так, як бажаєте.

А ось усілякі знижки та акції у NoName-магазинах можуть виявитися не більш ніж принадою. Не вірте байкам про «митні сертифікати» та виробництво в іншій країні «за ліцензією». Це перша ознака того, що вас намагаються обдурити.

Популярні компанії часто випускають дорожні аромати, мініатюри, пробники. Тут ризик зіткнутися з підробкою максимальний, спроба заощадити може призвести до того, що у вас складеться неправильне уявлення про композицію. Оригінал не спробуєте і розчаруєтеся.

Оцініть упаковку

Як то кажуть, по одежі стрічають. У хороших парфумів вона має бути дорогою: якісний щільний картон, чіткі написи, красиві кольори, тонкий, акуратно запаяний поліетилен. Виробники можуть не користуватися плівкою (нею коробку огортають дистриб'ютори). Тому, якщо в чомусь сумніваєтеся, запитуйте.

Витратьте трохи часу й ознайомтеся з видом упаковки на сайті виробника — точно не помилитеся. І не забудьте звірити батч-код: буквено-цифрові комбінації на коробці та дні пляшечки мають збігатися.

Зверніть увагу на пляшечку

На флаконі не має бути жодних кострубатостей, сколів, пухирців. Кольорові ємності не фарбують зовні. В оригінальному варіанті кришечки роблять важкими, а трубочки пульверизаторів непомітними. Колір парфумів можна звірити з сайтом компанії-виробника.

Поспостерігайте, як поводиться аромат

Справжня парфумерія розкривається поступово: верхні ноти інтенсивно звучать хвилин 15, потім проявляється серце, пізніше — шлейф. Підробки не мають повноцінного насиченого букета.

Як же купувати парфуми?

Рекомендуємо дотримуватись такого алгоритму:

  1. Відкрийте сайт великого онлайн-магазину. Не намагайтеся заощадити, замовивши на маленькому майданчику, там є великий ризик обману.
  2. Оформіть замовлення та чекайте на доставку. Ознайомтеся з рекомендаціями продавця. Ви повинні бути впевнені, що зможете повернути покупку, якщо з нею буде щось не так.
  3. Отримавши омріяний флакончик, уважно розгляньте його та коробку. Довіртеся відчуттям, ви однозначно розпізнаєте якісний товар.
  4. Перевірте інформацію про виробника.
  5. Нанесіть парфуми на шкіру, спостерігайте за своїми відчуттями та реакцією оточуючих. Це найпевніший спосіб зрозуміти, чи підходить вам аромат.
  6. Звіртеся із сайтом виробника. Подивіться, чи так виглядаютьє ваша упаковка та флакон, чи не прокручується пульверизатор. На упаковці не має бути слідів клею та фарби, як і осаду всередині баночки.

Якщо все правильно, отже, перед вами справжні парфуми, парфумована або туалетна вода.

Залишилися сумніви? Продукцію завжди можна надіслати на експертизу, а перед цим запросити у продавця сертифікат відповідності. Але великі торгові мережі надто дорожать репутацією, тому навряд чи обдурюватимуть покупців.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter