Призи, смаколики та пізнавальні лекції: лучанам відкрили секрети їжі

07 Жовтня 2018

Текст і фото: Катерина КОБЕРНЮК

Семінар «Що приховує їжа?» відбувся 6 жовтня у луцькому івент-холі «Passage Intedit». Чотири сертифіковані спікери поділилися максимально корисною та практичною інформацією про їжу та харчування. Лекцією «З чого почати: чек-ліст» відкрила захід Наталія Тарапата ‒ фуд-тренер, спортсменка та ведуча телепрограм.«Ми усі великої категоричності особистості ‒ ми хочемо все і одразу. Якщо я почну бігати, то я повинна бігати в ідеальному брендовому костюмі та одразу готуватися до марафонів 21 км та 42 км ‒ це не є обов'язковим. Важливо просто почати тут і зараз. Ми не повинні чекати Нового року чи понеділка, бо «today» ‒ це пароль успіху», ‒ запевняє Наталя.Продовжила розвивати тему психолог та нутріціолог ‒ Олександра Буц з темою «Їжа для психологічного розвитку».

«Потрібно виховувати не дітей, а себе. Бо діти дублюють те, що робимо ми. Це і стосується харчування. Дитина і батьки повинні їсти однакову їжу. Якщо дитина бачить, що батьки їдять одне, а натомість їй дають інше, то з точки зору психології це найкоротший шлях до шизофренії», ‒ таким відкриттям шокувала аудиторію пані Олександра.Про біоритми, режим дня та циркадні ритми розповідала кандидат біологічних наук та мікробіолог Ольга Маслова.

«Хронотерапія ‒ це найсучасніший напрямок біомедицини, який реально показує, що час лікує. Залежно від того в який час ви приймаєте ліки, робите вакцинацію, операцію, може бути абсолютно різна система відповіді організму. Наприклад, було доведено, що вакцинація ефективніша в першій половині дня».Наприкінці семінару виступила лікар-дієтолог, педіатр, фуд-терапевт Катерина Толстікова з лекцією «Харчування: ключ до здоров'я».

«Потрібно шукати свої ритми, режими, баланс. Але насправді їжа ‒ це те, з чим ми зіштовхуємося щодня, як і спимо. І це базовий фундамент всього нашого здоров'я».Також слухачів частували корисними смаколиками та розіграли призи, які стали приємним бонусом до всього почутого.

***
Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонений

6

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter