Успішно!

біхелсі

«Найстрашніше було японцям»: лучанка розповіла, як потрапила у карантин на кораблі

Луцька фотографка Лідія Кожевнікова поділилася спогадом, як вона потрапила у карантин, перебуваючи на борту корабля у відкритому морі.

Луцька фотографка Лідія Кожевнікова поділилася спогадом, як вона потрапила у карантин, перебуваючи на борту корабля у Тихому океані.

Допис лучанка розмістила на своїй сторінці у фейсбуці.

«О май год, карантин – здається кращого підпису не придумати до цього фото, адже я дійсно зробила його під час карантину в 2016 році, коли ми опинилися в ізоляції.

Ми пливли по Тихому океану з Японії, коли у когось з пасажирів виявили грип, а через трохи – ще у 3-х.

Усі масові тусовки заборонили, змусили нас ходити в масках (добре, що дефіциту на них не було) і дозволяли виходити зі своїх кают тільки в їдальню для прийому їжі.

На вході в їдальню спеціально навчені люди наливали кожному в руки дезинфікуючу рідину.

5 разів на день нам вимірювали температуру, і, якщо вона хоч трохи наближалася до 37, – все, ти на підозрі.

Якось у мене заклало ніс, і я пішла в медпункт за краплями. Перше, що вони зробили, – виміряли мені температуру, адже я опинилася в зоні підозри. Крапель у них не знайшлося, до речі, але з температурою було все ок.

Найстрашніше було японцям, яких на кораблі було найбільше. Цікавий факт, що на грип заражалися в основному вони, хоча вакцинацію провели всі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ДЕХТО Й ЗІПРІВ»: ВІДОМИЙ ВОЛИНЯНИН РОЗПОВІВ, ЯК ЗУСТРІВ У СУПЕРМАРКЕТІ КИТАЙЦІВ

Загалом, приємного мало, коли ти весь день проводиш в маленькій задушливій каюті з суперсухим повітрям, де вікна не відкриваються, тебе качає на хвилях, і ось, здається, замість грипу, тобою оволодіває морська хвороба.

Зрозуміло, що ми збігали з ув'язнення; вечорами збиралися в каютах, але шанобливо і з турботою ставилися один до одного.

! ми НЕ йшли в компанію, якщо погано себе почували, а йшли в медпункт, адже епідемія в ізольованому просторі швидко може перейти в пандемію

! ми надягали маски, якщо чхали або кашляли, щоб наші, можливо, навіть не грипові, мікроби не отруювали життя іншим
! і підтримували, як могли, людей, які захворіли і лежали в ізоляторі: передавали їм листівки, листи і приємності

Зараз у нас в країні вводять карантин, і, мені здається, найважливіше – виконувати те, що ми робили на кораблі: поважати здоров'я оточуючих тебе людей і, звичайно, дбати про своє.

Будьте здорові!».


 

Додати новий коментар