• банер чікос

«Дехто й зіпрів»: відомий волинянин розповів, як зустрів у супермаркеті китайців

21 Лютого 2020

Відомий волинський адвокат і волонтер Василь Нагорний розповів, як відреагували відвідувачі луцького супермаркету на людей, схожих на китайців, у черзі до каси.

Допис юрист опублікував на своїй сторінці у фейсбуці.

Далі подаємо його текст без змін:

«Друзі, тут така справа серйозна. 14 днів до мене не підходьте – я на карантині.

Щойно був в Сільпо, і в черзі, біля мене, стояли двоє молодих китайців. Не тільки стояли, але й торкнулися одягом мене. Тому, самі розумієте, я не можу наражати вас на небезпеку. Спочатку черга не звертала на них увагу, та коли вони почали по своєму шварготіти, дехто й зіпрів. Червоні зірки на їхніх рюкзаках переконали – таки китайці. Тішусь, що касир не зачинила перед ними касу на техперерву, ніхто не втік, і навіть пенсіонерки з трошки зблідлими обличчями мужньо стояли, не перекочували на інші каси.

До речі на чеці в мене було передбачення: «Людина народжена для щастя». Символічно ж, правда!

Після того зайшов в Собор – подякував Богу, що таки думаючих і нормальних людей у нас більше, аніж провокаторів і дурнів.

До речі, завтра поминальна субота (столи для хлібу в Соборі вже стоять), піст заходить – не забудьте пом’янути і рідних, загиблих на сході та на Майдані… Бо за тим безладом, що вчора робився – багато забули про все… А передпасхальний піст дасть нам можливість вчергове згадати, хто ми і для чого живемо.

Хай Господь вас всіх береже!

Р.S. Почув ще одну чутку. Кажуть, всі долари "коронавірусом" заражені і їх треба позбуватися. НБУ створить спеціальні пункти збору і будуть вилучати їх. Мені втрачати нічого – куплю долар, дорого, по 8 грн», – зізнався Василь.


13

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter