Волинь переходить до «червоної зони»

05 Листопада 2021

Волинь потрапить у «червону зону» карантинних обмежень з 00:00 годин 8 листопада. Відповідне рішення оголосила Державна комісія ТЕБ та НС.

Про це повідомили під час брифінгу у Волинській обласній державній адміністрації 5 листопада, пише ІА «Конкурент».

Як повідомила заступниця голови Волинської обласної державної адміністрації Людмила Тимощук, ситуація на Волині погіршується. Понад 95% нових хворих не були вакцинованими.

«Кожен обирає для себе шлях: вакцинація, або реанімація», – зазначила Людмила Тимощук.

Також посадовиця додала, що на Волині є всі зареєстровані в Україні вакцини. Людмила Тимощук закликала, в першу чергу, вакцинуватися людей із групи ризику.

«Нагадую, що з понеділка ми вступаємо у «червону» зону. Тому перепусткою до всіх торгових центрів, культурних закладів, громадського транспорту є вакцинація», – наголосила Людмила Тимощук.

У «червоній» зоні заборонено:

- перебувати на територіях загального користування без надітих засобів індивідуального захисту;
- прийом відвідувачів у закладах громадського харчування;
- прийом відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, розважальних закладах, закладах торгівлі та побутового обслуговування;
- прийом відвідувачів закладами культури (крім історико-культурних заповідників);
- проведення масових заходів (крім автоконцертів, автокінотеатрів, виробництва аудіовізуальних творів);
- робота закладів громадського харчування у готелях з 11 години до 6 години наступної доби (крім надання послуг харчування у готельному номері);
- діяльність ринків (крім продовольчих);
- відвідування закладів освіти (крім дошкільних, спеціальних закладів та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти).

Зазначені обмеження не застосовуються, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів мають «зелений» COVID-сертифікат або цифровий сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус або про одужання.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter