«Мама в темі»: волинська співачка розповіла, як її змінило материнство

07 Травня 2020

Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради продовжує тижневий марафон «Мама в темі» до Дня матері, який в Україні святкують 10 травня.

«В умовах карантину й неможливості проводити масштабні події та заходи у нашому місті, хочемо, щоб люди не втрачали оптимізму, жили активним соціальним життям, мали можливість ознайомлюватись із цікавим контентом, не забували про важливі цінності. А в День матері хочемо нагадати всім про важливість мами в житті дитини та познайомити громадськість Луцька із відомими мамами міста», – зазначили у департаменті.

Героїнею сьогоднішнього дня стала Марія Хурсенко – співачка, учасниця шоу «Голос країни», мама Аріни.

– Пригадайте смішний епізод материнства.

– Пам’ятаю, коли донечці було близько двох років, ми організували презентацію книги В'ячеслава Хурсенка «Соколята» у місцевому барі. Аріна була присутня на заході, вільно пересувалась від столу до столу. Під час мого виступу на сцені, вибігла до мене і в такт пісні почала танцювати. Так тривав увесь мій виступ, залишати сцену вона ніяк не хотіла, чим дуже повеселила всіх глядачів.

– Якою була ваша перша думка після народження дитини?

– Коли вперше її побачила, подумала: маленька, гарненька дівчинка, але прикро, що на мене зовсім не схожа.

– Яку пораду ви дали б майбутній мамі?

– Часто чую, гуляючи з дочкою, як мами «сюсюкаються» зі своїми дітьми. Мамочки, розмовляйте зі своєю малечою, як з дорослою особистістю, в майбутньому це вплине на її мовлення і розвиток.

– Які категоричні заборони у вихованні?

– Оскільки Аріні ще тільки три роки, категоричних заборон ще немає, тільки обмеження. Обмеження у шкідливій їжі, особливо це стосується солодкого та мучного. Мультфільми вона почала дивитись нещодавно.

– Які улюблені сімейні локації у Луцьку?

– Найулюбленіше місце – це, звичайно, наш гарний центральний парк. Також ми любимо гуляти вулицею Лесі Українки, Старим містом.

– Чого вас навчила дитина?

– Після народження дитини я побачила світ зовсім іншими очима. Аріна навчила мене особливої, материнської ніжності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «МАМА В ТЕМІ»: ЛУЦЬКА ВЕДУЧА РОЗПОВІЛА, ЯК НАВЧИЛАСЯ В ДОНЬКИ РАДІТИ ПРОСТИМ РЕЧАМ

Стежте за нашою рубрикою, діліться власним досвідом у коментарях та найголовніше - любіть своїх матусь!

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter