«Мама в темі»: луцька ведуча розповіла, як навчилася в доньки радіти простим речам

07 Травня 2020

Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради проводить тижневий марафон «Мама в темі» до Дня матері, який в Україні святкують 10 травня.

«В умовах карантину й неможливості проводити масштабні події та заходи у нашому місті, хочемо, щоб люди не втрачали оптимізму, жили активним соціальним життям, мали можливість ознайомлюватись із цікавим контентом, не забували про важливі цінності. А в День матері хочемо нагадати всім про важливість мами в житті дитини та познайомити громадськість Луцька із відомими мамами міста», – зазначили у департаменті.

Героїнею сьогоднішнього дня стала Наталка Войтович – телеведуча, продюсерка, ведуча свят, мама Марічки.

– Пригадайте смішний епізод материнства.

– Усе дитинство – це суцільні смішні моменти. Дитина росте, і коли щось робить вперше – це кумедно. Перші спроби їсти ложкою, перші перекручені слова, перші пісеньки і танці. Дуже смішно моя доця виглядала тоді, коли в рік ми її підстригли майже «налисо» – так порадили для того, щоб волосся добре росло. На його ріст, щоправда, справді нині не скаржимося, але виглядала Марічка тоді смішно.

– Якою була ваша перша думка після народження дитини?

– Я розглядала малечу і просто не могла усвідомити, що я вже мама. Ось думки цього усвідомлення і були першими.

– Яку пораду ви дали б майбутній мамі?

– Порада – дослухатися до дитини, вірити своїй інтуїції і просто любити безумовною любов‘ю. Материнство – це ж серйозно, перш ніж народжувати, треба все добре обдумати. Дитина – це не іграшка, це – людина, виховання якої у ваших руках, тож будьте відповідальними!

– Які категоричні заборони у вихованні?

– Стараюся категорично не забороняти, адже заборони – солодкі, але стараюся, щоб вона в міру «сиділа в гаджетах». А ще негативно сприймаю поведінку, яка непритаманна леді. Ой, непросто це все, непросто...

– Які улюблені сімейні локації у Луцьку?

– Якщо для фотосесій – любимо «Срібні лелеки», якщо для прогулянок – Воротнів і Явір. А для відпочинку обожнюємо рідний Світязь.

– Чого вас навчила дитина?

– Дитина навчила мене бути дитиною і вміти радіти простим речам. А ще – любити по-новому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «МАМА В ТЕМІ»: НАРДЕПКА З ВОЛИНІ РОЗПОВІЛА, ЧОГО ЇЇ НАВЧИЛИ ДІТИ

Стежте за нашою рубрикою, діліться власним досвідом у коментарях та найголовніше - любіть своїх матусь

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter