«Мама в темі»: луцька журналістка розповіла, як її змінило материнство

05 Травня 2020

Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради розпочав тижневий марафон «Мама в темі» до Дня матері, який в Україні святкують 10 травня.

«В умовах карантину й неможливості проводити масштабні події та заходи у нашому місті, хочемо, щоб люди не втрачали оптимізму, жили активним соціальним життям, мали можливість ознайомлюватись із цікавим контентом, не забували про важливі цінності. А в День матері хочемо нагадати всім про важливість мами в житті дитини та познайомити громадськість Луцька із відомими мамами міста», – зазначили у департаменті.

Героїнею сьогоднішнього дня є Наталка Пахайчук, головна редакторка мережі гіперлокальних сайтів Район.in.ua, мама Марусі.

– Пригадайте смішний епізод материнства.

– Після народження Марусі я почала працювати, коли їй пішов третій місяць. Тож багато речей я навчилася робити одночасно, концентруючись на головному, а другорядне мене не відволікало. Наприклад, одночасно годувати грудьми і ставити новини. Якось, під час наради з головним редактором, я стояла з Марусею на руках, вона щось впустила. Я на автоматі скинула взуття, підняла ту річ ногою і якийсь час не могла зрозуміти чого редактор «завис».

– Якою була ваша перша думка після народження дитини?

– Я була дуже здивована, що моя дитина народилася чорнява і смаглява. Але згодом вона посвітлішала.

– Яку пораду ви дали б майбутній мамі?

– Не піддаватися на провокації родичів типу затепло/захолодно одягла дитину, всі так робили, і ви повиростали, то і ти мусиш! Ти нікому нічого не мусиш, крім своєї дитини.

– Які категоричні заборони у вихованні?

– Не враховувати смаків дитини.

– Які улюблені сімейні локації у Луцьку?

– Зоопарк, «Адреналін Сіті», «Промінь».

– Чому вас навчила дитина?

– Радіти простим речам, тішитися дрібничкам, у повсякденні бачити диво.

Стежте за нашою рубрикою, діліться власним досвідом у коментарях та найголовніше – любіть своїх матусь!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «МАМА В ТЕМІ»: ЛУЦЬКА БЛОГЕРКА РОЗПОВІЛА ПРО МАТЕРИНСТВО І ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter