«Луцьк має знати своїх героїв»: школярі допомагали загасити пожежу. ФОТО

18 Лютого 2020

Луцькі школярі допомагали загасити вогонь, що охопив луг у районі вулиці Чернишевського. Дівчата та хлопці вирішили не гаяти часу та самостійно «поборотися» з вогнем. Діти змогли врятувати територію біля Стиру.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив атовець Руслан Кашаюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКІ ШКОЛЯРІ НЕЗВИЧАЙНО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ДОБРА

«Маленька розповідь про мою-вашу українську вже дорослу дітвору. Так сталось, що сьогодні було декілька підпалів на природі, про три я точно знаю. Наслідки одного такого підпалу мав змогу бачити.

Біля розливу Стиру, який колись мав стати "луцьким морем" і лишив в народі цю назву, горів луг. На момент, коли я прибіг на місце пожежі, вже десь вигоріло до пів гектара, то так, на око, вже сутінки затягували. А ще в різних місцях з великими периметрами були великі місця займання.

Мета моя спочатку була така: дочекатись пожежних і стримувати дітвору, яка побігла до вогню. Пожежних було довго чекати, доїзд туди не "ахті", а ще важкій пожежній машині. А головне – нереально було стримувати юних пожежників, то я вирішив їм допомогти. Нам це вдалося!!! Добре, що стих вітер, і ми підручними засобами майже локалізували пожежу. На момент підходу пожежних залишилось десь два-три метри у вогні.

Мої емоції я не можу передати адреналін. А який я радий за цю ВУЛИЧНУ ДІТВОРУ!
Як каже моя Вікуся, краще не боротися з цією потужною бандочкою, а її очолити. Потім ми бавилися з нашим Себастьяном!
P.S. Можливо, хтось впізнає на фото ЮНИХ ГЕРОЇВ, ТО позначте їх, чи їх батьків. Луцьк моє знати своїх героїв», – йдеться у дописі.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter