Луцькі школярі незвичайно відзначили День добра

18 Лютого 2020

Фото: Світлана СОЛТ

В центрі Луцька школярі роздавали перехожим повітряні кульки та цікаві завдання. Таким чином підлітки вирішили відзначити День спонтанного прояву доброти, який традиційно святкується 17 лютого.

Акцію влаштували учні луцької ЗОШ № 19 Вікторія Бортнік, Настя Дедюк, Яна Зінгель, Артем Колеснік, Марко Охремчук, Іра Єфімчук та студентка Катя Зань, які захотіли подарувати містянам трошки гарного настрою та позитиву. Як розповідають школярі, ідея виникла на одному із занять факультативу журналістики, який діє у навчальному закладі. До свята готувалися заздалегідь: придбали яскраві кульки та написали понад сто різних завдань. Долучились до гарної справи і працівники Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, де, власне, і проходили основні приготування.

Кульки та записки учні роздавали перехожим на Театральному майдані та по вулиці Лесі Українки. Розповідають, що, хоча дехто з перехожих категорично відмовлявся спілкуватись, проте більшість реагували дуже гарно і з цікавістю читали, яке ж завдання їм перепало.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

6

Читати ще

Коментарі

ірина

молодці, зробили трішки свята людям , дякуємо всім вам

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter