Успішно!

біхелсі

«Круто, коли з помилки не роблять трагедію»: відома лучанка про навчання в приватній школі

Надія Рогозіна розповіла про навчання в приватній школі

Тренерка з особистісного розвитку Надія Рогозіна написала новий допис про переваги навчання у приватній школі. Як зізнається лучанка, її донька Соня 5 місяців тому після року домашнього навчання і чотирьох державних шкіл перейшла у приватну. Після цього у неї покращилися бали та тепер вона із задоволенням створює проєкти, знімає відео і робить меми з української літератури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ОКО СМИКАЄТЬСЯ!»: ВІДОМА ЛУЧАНКА ПРО ПОПУЛЯРНЕ СЛОВО «БЛАГОДАРЮ»

Про це Надія повідомила на своїй фейсбук-сторінці:

«Останнім часом не впізнаю свою доньку.

За останні 5 місяців її бали зі всіх предметів піднялися на 3-4 пункти. Більшість річних контрольних на відмінно або й взагалі автоматом. Такого не було за всі 9 років навчання.

5 місяців тому Соня після року домашнього навчання і 4 державних шкіл перейшла у приватну школу.

- Мам, знаєш, що найкрутіше?

- Що? 

- Те, що навіть якщо ти чогось не знаєш, вчитель не ненавидить тебе і не ставиться, як до пустого місця, а допомагає навчитися! Видно, що їм самим це дуже цікаво!

Я пригадала історію з однієї з державних шкіл, коли не отримавши правильну відповідь від Софії, вчителька залишила її стояти впродовж цілого уроку,"щоб подумала над своїм навчанням", а насправді, щоб вимістити власні комплекси і відчути владу.

А позавчора Соні у вайбер прийшло повідомлення від однієї з вчителів: "Соня, ти неймовірно крута!". І вона раділа цілий вечір, всім зачитувала його вголос! 

На карантині в Софіїній школі не скасовували навчання, а проводили онлайн всі уроки. Навчання в неї закінчувалося інколи о 17:00, інколи о 18:00. Але ще кілька годин вона проводила створюючи проєкти, знімаючи відео і роблячи меми з укр.літ 

Вона із захопленням розповідає про повороти сюжету в "Катерині" Шевченка і про роботу атомних станцій, яку вони вивчали на фізиці.

А я слухаю і думаю, як же це К Р У Т О!  Круто, коли з помилки не роблять трагедію, а допомагають її не повторити наступного разу. Круто, коли вчителі читають ті ж книги, що й діти і обмінюються рекомендаціями, переписуються у вайбері. Круто, коли знання з нудної шкільної програми роблять цікавими і дають завдання, які змушують думати й аналізувати. Вони пишуть резюме для влаштування на роботу героям книг і вчаться доводити свою думку, коли командами обговорюють атомну енергетику. Вони вивчають Шевченка, як живу людину зі своїми мінусами і зривами, а не як ідола нації».

Додати новий коментар