Успішно!

BLOG на нічку: п'ять способів турботи про своє ментальне здоров'я

Ваше ментальне здоров‘я має стати вашим пріоритетом у 2021

Коучка з особистісного розвитку Надія Рогозіна написала на своїй інстаграм-сторінці новий допис про п'ять способів турботи про своє ментальне здоров'я.

«Кожна 3-тя людина у світі матиме хоча б один епізод психічного розладу впродовж життя. Кожна 10-та матиме його впродовж найближчих 12 місяців. А що, коли це ви?

Ваше ментальне здоров‘я має стати вашим пріоритетом, бо коли ви не ОК, все решта також руйнується.

Тому ось кілька правил турботи про ментальне здоров‘я, які допоможуть вам не потрапляти в сумну статистику:

1. Достатньо спіть і багато рухайтеся. Це впливає на хімічний баланс у вашому тілі й допомагає розуму функціонувати ясно.

2. Уникайте токсичних людей. Кладіть трубку, якщо розмова вам неприємна. Відмовляйте в зустрічі тим, хто викликає у вас негативні емоції. Вчіться казати "стоп" комунікації, яка вам дискомфортна.

3. Медитуйте 10 хвилин щодня. Медитація збільшує кількість сірої речовини у мозку і допомагає йому працювати сфокусовано та ефективно. (Велика бібліотека медитацій українською мовою у мобільному застосунку @svitlo_app )

4. Постійно навчайтеся. Опановуйте нові види діяльності, професії та мови. Це найкращий спосіб зберегти ясність розуму як можна довше. Нові знання формують нові нейронні зв‘язки.

5. Почніть психотерапію. Це допоможе вам справитися з минулими травмами, які найчастіше приводять до психічних розладів, хронічної тривоги та депресії.

Будьте здорові. Фізично і ментально», – пише лучанка.

 

Додати новий коментар