Instagram дня: відеоблог луцької неформалки

18 Жовтня 2019

«Таблоїд Волині» у рубриці «Instagram дня» продовжує знайомити вас з цікавими блогами. Разом з вами ми вибиремо лише найкращі тематичні сторінки волинян, які зможуть надихнути тих, хто бажає створити власний блог, чи допомогти знайти свою особливу тему, мотивувати чи подарувати приємне відкриття.

Сьогодні героїнею нашої постійної рубрики стає неформалка та поціновувачка мистецтва Щербініна Дар'я (Дора), відео якої в інстаграмі можна знайти за ніком @tetse_estet. Лучанка навчається в ТК ЛНТУ на четвертому курсі факультету дизайну та архітектури. Вона часто експерементує зі своєю зовнішністю. У своєму відеоблозі Дора викладає особливі кадри, які знімає та монтує сама. Дівчина має 1 707 підписників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: INSTAGRAM ДНЯ: БЛОГ ПРО СММ ВІД ЦІЛЕСПРЯМОВАНОЇ ЛУЧАНКИ


Займається цією справою Дора два роки. Всі відео знімає на телефон чи камеру Canon.

«У мене немає певного стилю. Я роблю те , що мені подобається», – коментує відеоблогерка.


Лучанка черпає натхення в особливій музикою. Дора «грається» з асоціаціями та уявляє безмежну галактику, де курсують потяги її думок.

«Для мене музика – це частина чогось особливого. Всі відео, які я знімаю, повинні мати музичний супровід», – додає красуня.

Дора також знімкує атмосферні та навіть екстремальні вечірки. Нещодавно лучанка «тусувалась» в Чорнобилі, звідки й привезла незвичайну роботу.

«Також можна взяти участь в моїх відео. Це необхідно, щоб створити те, що я хочу бачити не лише, як свої асоціації», – пише блогерка.

Дора стверджує, що у своїй нові роботі планує зібрати сотню людей. Дівчина любить творити щось нове і ламати суспільні шаблони та стандарти.

«Ну і найголовніша частина цього всього – я не хочу своє захоплення перетворювати в комерцію», – коментує мисткиня.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter