Instagram дня: лайфстайловий блог від галицької лучанки

20 Вересня 2019

«Таблоїд Волині» у рубриці «Instagram дня» продовжує знайомити вас з інформативними блогами. Разом з вами ми вибиремо лише найкращі тематичні сторінки волинян, які зможуть надихнути тих, хто бажає створити власний блог, чи допомогти знайти свою особливу тему, мотивувати та подарувати приємне відкриття.

Сьогодні героїнею нашої рубрики стала юна студентка родом з Тернополя, яка вже встигла стати лучанкою, – Юлія Липка. На своїй сторінці вона розповідає про студентське життя та пише те, що відбувається та вирує у житті 18-річної красуні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: INSTAGRAM ДНЯ: ДОСТУПНИЙ БЛОГ ПРО АНГЛІЙСЬКУ ВІД ВОЛИНСЬКОЇ «ОНЛАЙН-УЧИЛКИ»


«Я пишу про життя і мої пригоди, але загалом про почуття та досвід. Мені подобається ділитися з людьми інформацією про "закулісся" навчання та розповідати про те, чим живе Луцьк і четвертий гуртожиток», – пише Юля.

Лучанка щиро пише про своє оточення та про проблеми, які у ньому «вибухають».

«Тексти, зазвичай, з'являються в голові рандомними шматочками, які я потім скелюю і формую щось, що згодом стає постом. Люблю писати про свої почуття і переживання, бо останнім часом сталося багато подій, про які мені хочеться писати», – додає студентка.

Юля також викладає власні вірші та відкриває серце кожному, хто прочитає її блог.


Лучанка радує своїх підписників атмосферними світлинами, які знімає на свій телефон. Студентка обожнює створювати композиції та цілі симфонії з буденних та звичайних речей, які перетворюються на щось особливе.


«Мій блог – про життя тернопільської волинянки, яка достатньо смілива, щоб завжди залишатися собою», – написала блогерка.
3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter