Instagram дня: доступний блог про англійську від волинської «онлайн-училки»

13 Вересня 2019

«Таблоїд Волині» у рубриці «Instagram дня» продовжує знайомити вас з інформативними блогами. Разом з вами ми вибиремо лише найкращі тематичні сторінки волинян, які зможуть надихнути тих, хто бажає створити власний блог, чи допомогти знайти свою особливу тему, мотивувати та подарувати приємне відкриття.

Сьогодні героїнею нашої рубрики стала «онлайн-училка» англійської Наталія Берестень. На своїй сторінці лучанка ділиться лайфхаками з тими, хто бажає стати впевненішим та прагне легко навчитися розмовляти англійською. Блогерка має 868 підписників та 171 публікацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: INSTAGRAM ДНЯ: СПОРТИВНИЙ БЛОГ ВІД «ТОГО САМОГО» ТРЕНЕРА СЕРГІЯ

Наталя викладає мову близько п'яти років. За цей час вона встигла відвідати чимало мовних курсів, конференцій, здати тест IELTS та допомогти багатьом людям з різних країн покращити англійську (зокрема, українцям, росіянам, полякам та навіть китайцям).

Сьогодні з нею пліч-о-пліч працює команда викладачів, які мають ретельно розроблену методику. Вони – прихильники цікавих уроків та прогресу, саме тому використовують багато автентичних матеріалів і додатків.

Лучанка і її команда навіть створили перший україномовний подкаст для вивчення англійської мови.

Наталія ділиться власним досвідом, розповідає всі секрети та лайфхаки у вивченні іноземної мови й щиро відповідає на кожне питання своїх студентів. Нещодавно вона заснувала онлайн-школу англійської мови «En_action».

«Ми не виписуємо чарівних пігулок, не гіпнотизуємо і не даємо марних сподівань. Ваш результат залежить від ваших зусиль і нашого професіоналізму», – переконана «онлайн-училка».

«Кожен день без англійської – це втрачена можливість розвитку, щасливої розмови з іноземцем, відкриття особистих можливостей. Не спричиняй самогубства своїй англійській, розвивай її!», – додає вчителька.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter