Instagram дня: спортивний блог від «того самого» тренера Сергія

06 Вересня 2019

«Таблоїд Волині» у рубриці «Instagram дня» продовжує знайомити вас з інформативними блогами. Разом з вами ми вибиремо лише найкращі тематичні сторінки волинян, які зможуть надихнути тих, хто бажає створити власний блог, чи допомогти знайти свою особливу тему, мотивувати та подарувати приємне відкриття.

Сьогодні героєм нашої постійної рубрики став «той самий» тренер, який «покачає твою ср*ку» Сергій Ковальчук. Тема його блогу – спорт та все, що з ним пов'язано. Лучанин має 24,6 тис. підписників та 560 дописів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: INSTAGRAM ДНЯ: БЛОГ ПРО МАТЕРИНСТВО ВІД ВОЛИНСЬКОЇ СУПЕРМАМИ


Сергій часто розкриває спортивні лайфхаки та ділиться своїми «ТОПами» вправ на різні групи м'язів.


Тренер часто говорить про взаєморозуміння та етикет на тренуванні.

«Здається, звучить все просто, але все ж таки тема досить актуальна і, здавалося б, елементарні правила етикету, та досить часто ігноруються відвідувачами тренажерних залів», – зауважує чоловік.


Сергій часто проводить марафони та навіть тренування через інтернет. Також лучанин складає програми тренування для тих, хто має ціль вдосконалити своє тіло.


Профі навіть розповідає підписникам як «сісти» на дієту правильно.

«По своїм власним спостереженням, я б радив Вам розтягувати задоволення по "урізанню" калорій з тижня в тиждень. Тоді Ваш організм привикатиме до змін і Вам не вдасться його шокувати своїми намірами скинути "жирок"».


У своєму блозі Сергій часто мотивує та змушує підняти свою дупцю з м'якого дивану.

«Як будь який хороший тренер – я маю ціль розвиватися. Тому за допомогою інстаграму я можу розповісти людям про себе і про послуги, які я надаю. Зокрема: написання індивідуальних програм тренувань, персональні тренування, групові тренування на спортивних майданчиках міста, консультації з приводу харчування і спортивних добавок. В подальшому планую розвиватися ще більше, проходити курси для підвищення кваліфікації, зокрема, найбільше мене цікавить дієтологія і реабілітація для людей з проблемами опорно-рухового апарату».15
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter