Успішно!

біхелсі

«Я там навіть ночував!»: художник з Ужгорода про луцьке училище

На відкритті творчого проєкту у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків художник з Ужгорода Віктор Мельничук пригадав своє життя у Луцьку, де він народився.

На відкритті творчого проєкту у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків художник з Ужгорода Віктор Мельничук пригадав своє життя у Луцьку, де він народився.

Віктор навчався  у Луцькому вищому професійному училищі будівництва і архітектури на відділенні художніх ремесел. Згодом вступив до Львівської національної академії мистецтв, на відділення художнього скла, у клас професора академіка А.А.Бокотея. Там зустрів свою дружину, ужгородську художницю Беату Корн та після навчання залишився викладати. Згодом також працював викладачем в Закарпатському художньому інституті.

«Давно не був у Луцьку. Хотів би подякувати цьому місту, в якому почав формуватися. Я винен перед ним, бо з різних причин мало сюди приїжджав. Після того, як довго не був, вирішив прогулятися скрізь, де ходив у дитинстві, і побачив, що місто дуже сильно змінилося. Тут багато всього кльового! В мене зараз дуже багато емоцій», – пригадав Віктор.

До Луцька Віктор разом із дружиною привезли авторський проєкт «Занепад. Відродження».

«Сподіваюся, що сьогодні побачу ще когось із моїх викладачів, які закладали в мені паростки, і вірили в те, що я зможу чогось досягнути в житті. Хочу, щоб вони побачили, що їхня робота була немарною. Як я зрозумів уже потім на власному досвіді, доля викладача в Україні – це існування на межі жебракування, і лише сміливі та віддані люди можуть витратити на це велику частину свого життя, щоб давати надії розвиватися молодим талантам. Хочу подякувати училищу (на той період №2), яке мене виховало. Це були найкращі моменти в моєму житті. Настільки, що мені не хотілося повертатися додому. Я там навіть ночував!», – розповів художник.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

 

Додати новий коментар