Художник з Донеччини розмалював зупинку в селі на Волині. ФОТО

18 Липня 2023

У селі Колодеже художник-переселенець з Донеччини Володимир Яницький разом із дружиною Ганною розмалювали автобусну зупинку.

Про це повідомили на сайті Городищенської громади.

«Українці завжди вирізнялися створенням затишку і краси довкола себе, навіть якщо це стосується звичних речей. Ось так, власне, і із зупинкою в Колодежі. Тепер на ній і колосся, і маки, і блакить українського неба, і захід українського сонця. Словом, все, що тішить погляд українців. І нам надзвичайно приємно бути частиною цієї ініціативи. Також приємно, що в громаді є така соціально активна молодь, яка прагне змін і долучається до роботи», – зазначив у коментарі Володимир Яницький, для котрого ці малярські роботи стали свого роду викликом, адже звик працювати із професійними фарбами, а тут – бюджетні водоемульсійні варіанти. Але, дивлячись на результат, можна з упевненістю сказати, що все вдалося.Над розмальовуванням зупинки в Колодежі активісти працювали протягом трьох днів.

«Це не просто зупинка, це – витвір мистецтва. І все завдяки командному духу та взаєморозумінню. Приємно, що наша громада стала прихистком для таких талановитих людей. Уже чимало проєктів і благодійних акцій нам вдалося реалізувати разом із творчою сім’єю Яницьких. Щиро дякую за постійну підтримку. Як то кажуть “далі буде…”, бо ідей у нас ще багато», – додає Галина Бакош.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter