Хата для роботи: радіостудія «СІДfm»

07 Квітня 2015
Уже традиційно у рубриці «Хата для роботи», «Таблоїд Волині» ходив на оглядини кабінетів чиновників, депутатів та інших владних мужів. Цього разу ми вирішили трішки відійти від прози до лірики і прийшли у «кабінет», де народжується радіомовлення – студію радіо «СІДfm».«Екскурсію» по радіо для нас зробив незмінний ведучий «СіДу» Андрій Зубенко.


Приміщення студії розташоване за адресою Конякіна, 18в по, сусідству із газетою «Сім’я і Дім» і «Таблоїдом Волині», до речі. Не багатьом умільцям вдається з першого разу втрапити у потрібний поворот, тому орієнтир - заправка ОККО.

Щоб дістатися студії, підіймаємося на останні, 4-й поверх. Тутешні працівники, жартуючи, називають його «піднебесним».

Отож, студія у радійників невеличка і затишна. З джерел світла – два вікна і лампа, яка має тенденцію до падінь. Як розповів нам Андрій Зубенко, ця нещасна повисла на дротах якраз під час ефіру Вікторії Жуковської.


Також радійник зазначив, що влітку, коли дозволяє температура повітря, ведучі відкривають на вечір вікно і тоді участь у ефірі можуть взяти усі місцеві собаки і потяг Ковель- Одеса.

Посередині студії стоїть стіл і 4 мікрофони для ведучого і гостей.


На столі – різні дива техніки, завдяки яким люди мають змогу чути музику, рекламу і те, що говорять у ефірі ведучі. Тут стоїть мікшерний пульт, комп’ютер, на якому зберігається уся музична база та рекламні блоки.Поруч зі столом знаходиться великий і важливий «агрегат», який має мільйон функцій аби «заработало» і через який слухачі мають змогу бути почутими в ефірі. Прилад прикрашають два смайлики, які залишилися «у спадок» від попереднього ведучого Олексія Курбана.Також на столі стоїть «радійне серце», статуетка, яку подарувала Анастасія Передрій на одну з річниць радіо. Як сказав Андрій Зубенко, це серце є символом любові слухачів.Серце - не єдиний подарунок слухачів. Картини, які прикрашають стіни студії, колись давно подарували вдячні слухачі-студентки інституту мистецтв. Картини символізують чоловіче і жіноче начало, з яких, власне, і починається сім’я.


Ще ті ж студенкти намалювали портрети колишніх і теперішніх ведучих: Романа Вербича, Тамари Зубенко (в дівоцтві Приймак) і Артема Дикого, нині відомого як Артем Небо.


Як у істинних радійників, у працівників СІД є поличка зі словниками. Серед них «затусувався» підручник з роботи в Exel, перебування якого на полиці не зрозуміле і самим ведучим.


Поличкою вище – арсенал дисків від гостей ефіру та просто колекція музичних альблмів. Деякі киски підписані артистами. Так, на радіо зберігається автограф від Андрія Кузьменка.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter