​Хата для роботи: офіс адвоката та депутата Андрія Осіпова

16 Березня 2015
Кабінет Андрія Осіпова розташований на вулиці Дубнівський, на другому поверсі офісного центру, що навпроти колишнього «Волиньтабака».

Депутат міської ради займає приміщення площею приблизно 20 квадратних метрів. Це трохи незвичайний офіс, бо в минулому році тут «оселився» благодійний фонд «Ефективне суспільство» і частина кімнати стала складом організації. Власне, коли ми завітали до Осіпова, на одному зі столів та під ним стояли іграшки ‒ подарунки дітям, батьки яких загинули на Сході.

Але про все ‒ по порядку і почнемо з початку.

Кабінет починається з невеликого коридорчика, в якому «вмістилися» дзеркало та три шафки. В них зберігаються документи, пов’язані з професійною діяльністю адвоката, і книги.Далі кімната ділиться на три робочі місця, найближче до дверей займає сам Осіпов. Його «куточок» облаштований скромно: сейф, дошка для записів, поличка з фаховою літературою та робочий стіл. Всюди панує порядок. Все розкладене по шухлядах, зверху речей не так і багато.На дошці Осіпов повісив вислови відомих людей, з яких виділяє фразу Махатми Ганді. Мовляв, коли приїхав до Луцька, його теж ніхто не знав, а тепер із ним воюють.На столі та поличці ‒ багато сувенірів-дрібничок: фігура тварини на малахітовій підставці, придбана в Єкатеринбурзі, статуетка з Греції, бюст Шевченка з Закарпаття, бейсбольний м’яч із США, який власник використовує для концентрації. Наприклад, метає в стіну і ловить.


Фотографії родини на столі немає, бо часто на роботі буває негатив. «Приходять різні клієнти, і може бути негатив у спілкуванні», ‒ пояснив Осіпов. Немає на столі й стаціонарного телефону, про відсутність якого адвокат не шкодує.На сейфі стоїть модель автомобіля BMW Х5, яка залишилася з тих часів, коли юрист їздив на такому авто. Каже, це було 6-7 років тому. Також тут ‒ скринька для пожертв. Вона з’явилася після відвідин депутатом США, де такі скриньки стоять в багатьох установах та офісах.На поличці з книгами біля фахової літератури ‒ пам’ятка з візиту до Берліну.


ЧИТАТИ БІЛЬШЕ МАТЕРІАЛІВ РУБРИКИ


У шухлядах столу Осіпова панує зразковий лад. Адвокат навіть розділив шухляди. В одну складає документи, пов’язані з роботою в міській раді, в другу ‒ нерозглянуті справи. Є й шухляда для матеріалів, які потрібно розсортувати.

Із речей власник кабінету виділяє сувеніри, придбані під час проживання у Ханти-Мансійському окрузі. Це речі нагадують про дитинство та юність.
«Живуть» в цьому офісі два вазони. Один із яких ‒ кактус ‒ перемандрував з старого кабінету Осіпова і виріс з кільканадцяти сантиметрів у велетня висотою понад метр.
Інтер’єр приміщення вигадала дружина депутата Ірина, а її сестра намалювала поруч з входом дерево, на яке власник кабінету «повісив» годинник. Саме дружина поклеїла за спиною Осіпова шпалери-кору.

Тоді й на стінах з’явилися «Вітрувіанська людина», яку намалював Леонардо да Вінчі, та частина фрески Мікеланджело Буонарроті «Народження Адама».Краєвид із вікон ‒ сумний. Гості Осіпова у вікно побачать двір сусідньої житлової багатоповерхівки та офісні будівлі.
Є в кабінеті й така собі «дипломна стіна». На ній розвішені відзнаки, подяки та сертифікати, які отримував герой рубрики. Зверніть увагу, як вони висять: не банальним прямокутником, а формують краями якусь чудернацьку фігуру.І замість підсумку. Компліменти Ірині Осіповій за світлий та гостинний інтер’єр офісу та Андрію Осіпову за порядок ледь не в кожному куточку.Текст: Анатолій КОТЛЮК
Фото: Олег ГОРДІЮК
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter