Хата для роботи: кабінет луцького депутата Романа Романюка

19 Січня 2015

Побачені мною кабінети можна поділити на дві категорії: скромні та авторські. У перших - власник приміщення додає мінімум від себе, заповнюючи решту простору робочими "інструментами", в других - все навпаки.

Кабінет депутата Луцької міської ради та керівник волинського осередку "Блоку Петра Порошенка" Романа Романюка належить до першої категорії.

Ця кімната розташована на третьому поверсі навчального корпусу луцького автозаводу. Хто бував у їдальні заводу, то обов'язково проходив повз.

Кабінет депутата - невеликий за площею (до 12 квадратних метрів), тому візуально ділити його на якісь зони неможливо. Приміщення максимально налаштоване на роботу і є суцільною робочою зоною: ні тобі диванчика, ні шафи з десятком-другим книг, ні розкладених усюди сувенірів.

Справа від входу стоїть шафка, в якій Роман Романюк вішає верхній одяг, зберігає партійні друковані видання і "Кобзар".

Роман Романюк з "Кобзарем"

Також тут "зачаїлися" дві коробки цукорок, які мають назву "Луцькі фірмові". Їхні коробки прикрашені символікою обласного центру.

Цукерки

За шафою стоїть сейф з двома відділеннями, в якому Романюк зберігає партійні документи.

Сейф

Завершує правий бік кімнати декілька стільців та тумба з документами, над якими висять мапи Луцька та Волині. На карті обласного центру залишилися "виборчі" позначками: "хрестиками" відзначенні місця, де діяли агітаційні намети.

"Правий бік" кімнати
"Бойова" мапа Луцька

У тумбі та на ній власник кабінету зберігає партійну документацію та папери, пов'язані з депутатською діяльністю.

Агітаційно-робоча тумба

Ліву частину кабінету займає робочий стіл. Речей на ньому небагато. Це традиційні ноутбук, принтер, канцелярське приладдя, записники, телефон, календарики тощо.

Модем і трішки канцелярії

На столі відразу впадають в око дві іконки. Обидві є подарунками.

На стіні біля столу висить "мотиваційний плакат", текст якого спонукає більше працювати. А під столом на зиму "оселився" невеликий обігрівач, який в час морозів грів кабінет Романа Романюка.

Краєвид з вікон депутата - урбаністичний, бо видно площу автозаводу, яка зазвичай заставлена транспортними засобами, а ходять нею люди у спецівках.

Ось таким є робочий кабінет депутата і "порошенківця" Романа Романюка.

Ще трохи фото з кабінету:

Календарі на робочому столі
Агітація на шафі
Агітація на сейфі
"Дмухалка", яка гріла кабінет в морозяний період

Текст і фото: Анатолій КОТЛЮК

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter