• банер чікос

Хата для роботи: кабінет луцького депутата Олександра Плісецького

27 Січня 2015
Кабінет депутата Луцької міської ради та директора ТзОВ "Марк-Медіа" Олександра Плісецького - це робоче приміщення. При тому, робоче в квадраті. Весь простір підготовлений для праці.

Та що там казати, якщо зліва від входу в кабінеті директора фірми - додаткове робоче місце. Нині воно пустує, але раніше його використовував за призначенням один з підлеглих Плісецького. Більш раціонального використання площі ще не бачив.Кабінет Плісецького розташований в офісному будинку, який в народі називають "Укрмашпроект", на п'ятому поверсі. Єдине вікно кабінету виходить на залізничний вокзал. Ялинка закриває вид на багатоповерхівки, розташовані за "Варшавкою".Зліва і справа від входу в кабінет - два м'які крісла та диван, на яких сидять учасники нарад та гості Плісецького.
"Завершує" кімнату робочий стіл Плісецького та шафка.
Щодо речей. Зліва від дверей вазон, який депутату подарувала колега по роботі. За ним доглядає прибиральниця.На стінах дипломи та різноманітні відзнаки. Загалом вісім штук. Також біля вікна - "куточок історії". Тут зібрані бейджі, які нагадують про кар'єру в "Фронті Змін" та "Батьківщині".На робочому столі, крім "інструментів" штибу комп'ютера, канцелярки, дві іконки, привезені з гори Афон, що в Греції.
Також постійні "гості" столу - робочі документи та журнал "Forbes".Робочі документи на пару з фаховою літературою "окупували" шафку. Також в ній зберігається верхній одяг власника кабінету та господарські речі, наприклад, запасні канцелярні прилади.
Щоправда, декілька художніх книг в шафі таки є. Зокрема, це "Іларія. Ілюзія" Ігоря Чуба. Є тут і маленьке "Євангеліє".На шафі стоять речі, які Плісецькому подарували. Він не знайшов для них місця на видному місці кабінету, тому поставив на горі.І насамкінець про ще одну цікавинку кабінету. Вперше, коли я був у кабінеті, з колонок комп'ютера лунала музика. В Плісецького грала класика. Йому, як і багатьом людям, музика допомогає ліпше працювати. Каже, що залежно від настрою може вмикати різну за стилями музику.

Вигляд кабінету з входу
Текст і фото: Анатолій КОТЛЮК
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter