#День_з_красунею: п’ять причин займатися танцями від Маріанни Манжеровської. ФОТО

01 Лютого 2019

Текст: Оксана ФЕДОРУК

Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

Нещодавно читачі «Таблоїда Волині» обрали кращих із кращих серед красунь, які з’являлися на сторінках інтернет-глянцю протягом минулого року.

Усі вони зачаровували вродою, посмішками, у кожній ми намагалися розгледіти саме ту родзинку, завдяки якій вона була б цікава читачам. І на меті мали показати, що насправді немає ніяких рамок чи канонів краси, а кожна жінка – прекрасна по-своєму і варта бути названою «Красунею дня»!

У підсумку ми оберемо «Красуню року», яка стане героїнею нового проекту «Таблоїда Волині». А поки знайомимо із кожної з них окремо. У рубриці #День_з_красунею дівчата розповідатимуть, чим вони живуть та чим захоплюються.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: #ДЕНЬ_З_КРАСУНЕЮ: П'ЯТЬ ЦІКАВИХ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ ІСТОРІЙ ВІД ВАЛЕНТИНИ МЕЛЬНИК. ФОТО

***

Цього разу «Таблоїд Волині» відвідав заняття із бальних танців, які викладає «Красуня лютого» Маріанна Манжеровська.

Дівчина почала займатися танцями, як тільки пішла у школу. Каже, мама мріяла бачити її чемпіонкою з художньої гімнастики, але в неї у 6 років була категорична інша думка.

Спробувала танці – сподобалося. Її танцювальна альма-матер – «Юність». Першими тренерами були Віта Федина та Андрій Богатов, які зараз живуть і викладають у м. Ірпінь.

«Як тільки спробувала їхні заняття, то зрозуміла, що моє серце назавжди буде з ними і саме в тих танцювальних залах... Можливо, через те, що вони - гарні, а, може, через те, що у Віти Віталіївни були сині оксамитові босоніжки з камінням Сваровскі, а я ж - ще той естет», – пригадує красуня.

Коли трішки підросла, її тренерами стали головні викладачі клубу: Анатолій Ананійович та Олена Богданівна Янчуки.

«Ніколи не забуду, як в той період була без партнера, а Анатолій Ананійович займався зі мною індивідуально, щоб покращити мій професійний рівень. Знаю, що більше ні з ким із клубу він так не займався», – каже Маріанна.

У складі ансамблю виступала на концертах, фестивалях, з партнером брала участь у різноманітних змаганнях на території України, інколи вигравали, інколи – ні, але завжди займались на максимум, щоб отримати найкращий результат. Тренери і клуб були для неї як другий дім.

Останній партнер Маріанни на паркеті – відомий танцівник Артем Шошин, який потрапив у шоу «Танцюють всі», а згодом став і солістом модерн-балету Раду Поклітару.

Окрім бальних танців, в різні періоди красуня встигала займатися ще й спортивною гімнастикою, волейболом, виробленням картин з соломки, обожнює читати книжки. Має два дипломи про вищу освіту – хореограф і магістр фінансів і кредиту.

Під час навчання в університеті дівчина почала підпрацьовувати хореографом у різних місцях у Луцьку. В кінці 5 курсу створила власну студію танцю «M'Go», а згодом з'явився і клуб спортивного-бального танцю «Форс». Займається також постановками весільного танцю, готувала вже понад 200 пар. З посмішкою каже, мовляв, дехто вважає, що навчить танцювати і слона.

Зараз має групи не лише дитячі, а і дорослі.

«Отримую грандіозне задоволення, пишаюсь і дякую, що маю змогу бути викладачем бальної хореографії саме у тих людей! Більшість із них – сімейні пари. Ми танцюємо як європейську, так і латиноамериканську програми. Усі - молодці! І не важливо, скільки вам років: головне – це почати, зробити перший крок», – впевнена танцівниця.

А її учні, які вправно витанцьовують в парі не лише на паркеті, а й в житті – яскраве тому підтвердження.


Маріанна Манжеровська «закохана» у танцювальний бальний спорт. Що буде далі – життя покаже.

«Моя ціль – проживати щасливо кожен день на 100%, розвиватися, наповнюватися прекрасними емоціями. Вважаю, що потрібно займатись улюбленою справою, вивчати мови (вони відкривають світ), займатися спортом», – вважає Маріанна.

А для читачів «Таблоїда Волині» дівчина назвала п’ять причин, чому радить уже записатися на танці:

1. Танці – це щастя, любов, магія. Коли ти танцюєш - уся душа наповнюється теплом, ніби «посміхається» і «сяє», а навколо - щось чарівне і містично прекрасне.

2. Це зростання: фізичне, духовне, розумове. Заняття бальними танцями не лише допомагає тілу виглядати гарно, а й розвиває пам'ять

3. Це загартованість характеру. Бажання досягати усе кращих і кращих результатів, ставати чемпіоном, перемагати - це не лише про танці, а й про лідерство у подальшому «нетанцювальному» житті.

4. Це подорожі і нові знайомства. Змагання, семінари зі спортивного бального танцю відбуваються як в Україні, так і за кордоном. Це величезна кількість людей, закоханих у танець, котрі знаходяться у різних куточках світу і розуміють одне одного навіть без знання іноземних мов!

5. Це коли ти знаєш, що не один. Це тоді, коли партнер, тренери, сім'я - ідеальна підтримка і команда. Це тоді, коли ти відчуваєш усіма своїми нейронами, що самотність - щось далеке і чуже. Коли ти на 100% знаєш, що в тебе вірять і пишаються тобою однаково: чи за грандіозну перемогу, чи за неймовірний провал.




















***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

7
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter