Чучка і Тучка: луцька рокерка показала своїх хвостатих домашніх улюбленців. ФОТО

04 Квітня 2020

Фото: з особистого архіву Тетяни Власової

І поки в будинках звичайних українців ведуться жваві дискусії про те, хто наступний піде вигулювати собаку, луцька рокерка зізнається, що щурі – не ті домашні улюбленці, з якими можна зараз виходити погуляти: вони бояться холоду та протягів.

Сьогодні – День щура, і ми вирішили розпитати співачку Тетяну Власову про те, що їдять тваринки, як грають та чи існує «щуряча» дружба

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВІРШІ ПРОТИ ПАНІКИ»: РОКЕРКА З ЛУЦЬКА ЗАПУСТИЛА НЕЗВИЧАЙНИЙ ФЛЕШМОБ. ВІДЕО

Не так давно ми вже писали про Чучу Власівну, але, на жаль чи на щастя, ця історія про іншу Чучку та її подругу Тучку:

«Коли ми заводили наступного щура, то знали, що це теж буде Чучка. Коли ми її купували, то, вибираючи, я взяла на руки темного щурика, а вона була така смішна: товстенька, з великими щоками. Ця крихітка залізла мені на руки та не хотіла злазити. Тоді ми зрозуміли, що візьмемо дві».

Ім'я для темненької красуні підібрали швидко – Тетяна з чоловіком хотіла, щоб воно римувалося з прізвиськом іншої: Чучка – менша, сіренька, а Тучка – темненька та вдвічі більша.


Хвостаті красуні по-справжньому дружать: разом сплять, вичісують та вмивають одна одну. Хоча інколи, як зізнається співачка, можуть і позмагатися:

«Тучка більша у два рази, їй це робити легше. Чучка теж ще та задира. Тому у них бувають бійки».


Тетяна розповідає, що пацюки – ЗОЖники, дуже люблять овочі та фрукти. Домашні улюбленці навіть мають свого лікаря-ратолога, який дає поради, який корм їм купувати:

«У них навіть є ціла крисяча аптечка. Буває, що щурики хворіють: кашляють, чхають. Ми над ними дуже трясемося».


Щури – дуже соціальні тварини, які потребують особливої уваги. Лучанка та її чоловік намагаються часто з ними грати та зізнаються, що це для них особлива релакс-терапія.

«Ми їх не плануємо вигулювати. Я жартувала, що будемо ходити з щурами замість собак. Ще холодно, а вони гостро реагують на протяги та вітер. Це для них трохи важко. Ми й самі зараз практично нікуди не виходимо», – розповідає співачка.

Обережно! Доза «мімімішності» у декілька разів перевищує нормальний показник!


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

6
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter