​ZOO: мила Чуча Власівна співачки Тетяни Власової

23 Листопада 2017
Уже всі давно звикли до того, що люди заводять кішок і собак, аби піклуватися про них і отримувати навзаєм порцію щирої любові. Втім, усе частіше домашніми улюбленцями стають інші, не менш милі та цікаві звірятка.

Купити щура – була давня нав’язлива ідея чоловіка популярної співачки, вокалістки гурту «АССА» Тетяни Власової. Кілька років Дмитро Власов переконував дружину в цьому, навіть надсилав смішні відео з мімімішними щуриками, але вона не піддавалась.Каже, ніяк не могла уявити їх «щуровласниками». А кілька тижнів тому в якусь мить, несподівано для самої себе, сказала: «Поїхали купим». Дмитро здивувався, але поїхав. На Пташиному ринку в Києві вибрали найсимпатичнішого щурика з дуже смішними великими вушками. Тепер вона живе в родині Власових!Тваринку назвали Чуча, а згодом вона навіть отримала свій хештег у соціальних мережах – #ЧучаВласівна.«Ми якось відразу знали, що вона Чуча. Смішне і зручне ім’я, можна називати її як завгодно – Чучундра, Чучка, Чучусік. У Фейсбуці на фото підписую її «Чуча Власівна», – розповідає Тетяна.

Чуча жодної хвилини не сидить на місці, сповільнюється тільки коли спить або їсть. Причому спить вона вдень, а особливу активність розвиває під вечір. З нею обов’язково треба погратись, погладити, і взагалі – стежити, щоб кудись часом не втекла, бо іноді здається, що у квартирі їй вже трохи затісно.«Ми дуже відповідально поставились до Чучиного побуту. Спочатку в неї була не дуже велика затишна клітка, але потім Чуча почала дуже швидко рости, тож довелось купувати більший будиночок. Зараз жартуємо, що в Чучі кращий дім, ніж у нас – він справді великий, триповерховий. Вона собі сама там облаштувала окремо вітальню, окремо їдальню, окремо – санвузол. Ми ж стежимо за тим, щоб у неї завжди було чисто, за допомогою всіляких хороших наповнювачів це зараз дуже легко вирішується», – ділиться щаслива власниця.
Поки що найбільшою мандрівкою Чучі був переїзд з ринку до майбутнього дому. Зараз подорожує хіба що з кухні в кімнату і назад. Їхати кудись далеко ще не доводилось, але в майбутньому Власові планують брати її з собою.

Чуча Власівна живе дуже насиченим щурячим життям, неодмінно дотримуючись правильного харчування та займаючись активним спортом.«Вона дуже, от просто надзвичайно активна. Не бігає, а буквально літає по квартирі, варто лише випустити її з клітки. Останнім часом полюбила вилізати Дімі на голову. Робить це так швидко, що він помічає її, тільки коли вона вже там. Їсть вона майже все, а main dish у неї – вівсяні пластівці. Фрукти любить, овочі. Словом, прихильниця здорового способу життя, прямо як я», – розповідає Тетяна.Любов Чучі поки що проявляється в тому, що вона легенько кусає за нігті і щось тихо розповідає на вухо, коли вилізає на шию. Господарі сподіваються, говорить щуреня все-таки щось хороше.«Чуча реально смішна, її весь час хочеться гладити, носити в руках. Я завжди кажу, що тепер у нас щовечора вдома проходить «Чучотерапія», це мале пухнасте чудо справді заспокоює, яким би напруженим не був день», – ділиться співачка секретом щасливих і затишних сімейних вечорів із домашнім улюбленцем.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter