Вона – чарівна пташечка української музики, яка зачаровує своїм глибоким голосом, яскравою харизмою та непересічним відчуттям світу.
Цієї суботи вона представила тендітну пісню
«Іній» на національному відборі
«Євробачення», і хоч у фінал пройти не вдалося, та її магічні ритми оселилися в головах, серцях і плей-листах поціновувачів інтелектуального та яскравого мелосу.
[img data=wat]20_02_2017_448366178/tabloyidd.jpg[/img]
Ексклюзивно для постійної рубрики
«Словопортрет» у
«Таблоїді Волині» вокалістка популярного інді-гурту
«Vivienne Mort», чуттєва
Дана Заюшкіна розповіла про ідеальну валізу, музику і забобони.
Про асоціації з Луцьком
Луцьк – це замок і двір скульптора. Ми тут були вже настільки багато, що я вже й не назву скільки. Втім, іноді можна загубитися, бо місто час від часу змінюється. Знаєте що? Якщо таке можна просити, то я б хотіла, щоб люди тут підписали якусь спільну петицію про розмальовування будинків у Луцьку. Мені здається, що це місто того дуже потребує.
[img data=def]20_02_2017_448366178/62_main.jpg[/img]
Про те, як радить слухати їх музику
Наприклад так, як люди того хочуть. Бо я навряд чи слухала б виконавця, який радив би мені, як треба це робити. Нас і так дуже багато змушують робити те, чого ми не хочемо, а музика лишається одною з тих небагатьох речей, що дають свободу.
[img data=def]20_02_2017_448366178/d5fhryd_wbg.jpg[/img]
Про те, як сама слухає музику
Коли слухаю щось, що називається музикою, я намагаюся приділяти їй стовідсоткову увагу і не робити у цей час якихось речей за сумісництвом. Справжня чиста творчість заслуговує всієї такої абсолютної уваги.
Про свої пісні
Я їх ніколи не слухаю. Для чого слухати своє старе? Немає пісень, які б хотілося виконувати постійно, натомість часто прагну їх переспівати по-іншому.
Список пісень для виконання на концертах ми узгоджуємо таким чином, щоб вдалося сказати ті речі, про які ми хочемо сказати, і так, щоб ми справді були почуті. Окрім того, створюємо опитування на сторінках у соціальних мережах, щоб зрозуміти, яких пісень найбільше чекає публіка.
[img data=def]20_02_2017_448366178/s38xm8cakuc.jpg[/img]
Про ідеальну валізу
На жаль, такої валізи не існує, тому що із тих семи потрібно було б вибрати лише одну. Я з собою беру дуже багато речей, можна було б брати й менше
(сміється). У туровому графіку зазвичай все розписано по хвилинах, і якщо я щось важливе забуду, то не матиму часу їхати в магазин за покупками. Саме тому іноді беру з собою весь свій скарб, хіба що кота лишаю вдома.
[img data=def]20_02_2017_448366178/viv-4.jpg[/img]
Про забобони і містику
Не вірю в це. В усі такі речі ми, зазвичай, віримо до того часу, поки не подумаємо про них ще раз самі. Бо ж часто то нас просто якась бабуся навчила, що це важливо. Існують слова для різної потойбічної субстанції, але де вона сама? Ми не можемо до неї доторкнутися.
Так-от, мені складно повірити, що увесь цей здоровенний світ може на мене вивалитися лише тому, що я розбила дзеркало.
[img data=wat]20_02_2017_448366178/tabloyid.jpg[/img]
Про фільми
Найкорисніші фільми – про людей, яким залишилося жити один день. Я дуже люблю Романа Поланскі, Андрія Звягінцева, Федеріко Фелліні, але якщо часу дуже мало, то краще оберу для перегляду «Гран Торіно» або «Сім життів». Не бачу нічого поганого у захопленні мотиваційними фільмами.
[img data=def]20_02_2017_448366178/yyzldmlaixu.jpg[/img]
Про подарунки
Мені часто дарують книжки. Мабуть, я справляю враження начитаної леді
(сміється). Часто отримую в дарунок валяних, в’язаних, ліплених Філінів, оленів. А ще найрізноманітніші портрети, на деяких з яких можна впізнати і мене.
Про віру в інші життя
Не можу ні підтвердити питань реінкарнації, ні їх спростувати. Раніше я вірила в те, чого мені дуже хочеться. Пізніше зрозуміла, що це не зовсім вигідно, бо часом це насправді не так і приходить розчарування. Можливо, після смерті просто настає ніщо.
І до речі, мислити так в дечому краще, тому що це прискорює тебе працювати швидше у цьому житті і робити те, чого ти дійсно хочеш!
[img data=wat]20_02_2017_448366178/taabloyid.jpg[/img]
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].