Дівчина поруч сказала: «У мене мурашки». Vivienne Mort зіграли концерт.ФОТО

28 Квітня 2018

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

Увага! Читачі, зрозумійте, атмосферу цього концерту неможливо передати словами!

Гурт Vivienne Mort залишили свої «сліди маленьких рук» в пам’яті лучан. У РЦ «Промінь» відбулася фантастична презентація альбому «Досвід».

Енергетика солістки гурту Даніели Заюшкіної у всьому: в її рухах, в її погляді на глядача, в її жестикуляції, а найголовніше – в її голосі та змістовних текстах. Композиції продумані не просто до ноти, вони створені з перфекціонізмом, коли звучить кожен дотик музикантів і кожен рух солістки має сенс.
Солістка вийшла на сцену. Посміхнулася. На ній вишукана темна сукня з квітковим акцентом, темне взуття, акуратна зачіска з плетінням і яскрава помада. Це все в променях яскравого білого світла, над яким чарував впродовж концерту Максим Зак, художник по світлу.

Гурт не вітався словами. Починали з головного, з пісень.

«Знайте, що, діставшись туди я забув про всіх вас. Знайте, мої друзі й брати: я забув про всіх вас. Спершу я дивився в екран — і виходила лебідь. А потім я дивився в екран — і опинився на небі.» - ці рядки з нового альбому «Досвід» стали першими в Луцьку. А далі увесь концерт вже глядачі провели так, наче на небі.
«Сподіваюся, що вам затишно .Я роздивляюся вас і не можу зрозуміти, чи затишно вам. Можливо, не дуже, тоді давайте разом постараємося, щоб цей вечір не пройшов повз нас»,— перші слова Даніели Заюшкіної до залу.І було затишно. У гурту Vivienne Mort тексти «сильні». Ось кілька цитат з нового альбому, в які варто вдуматися:

«З часом я не можу згадати, для чого ми жили. Знаєш, наодинці з собою страшно. Це і буде твій досвід»;
«І я розпалася на тисячі зірок. Собою освітила кожен закуток земного тіла»;
«Скажи: кого вже загубили, того, напевно, вже не ждуть?»;
«Я твоя на цей вечір. Цілую, як можу. На зло тому, хто лишив скарби без хазяїна»;
«Називали «любов», називали «наснюся», а про тебе я їм говорити боюся. Коли розум мовчить, душа вмикає тіло. Я буваю біла, а буваю зовсім не така»;
«Для мене ти і є єдина правда. А в правди є одна-єдина вада. Вона понад усім встає і сліпить, і хто її дізнається - затихне»;
«Хто з вас не хотів би любити? Підніміть руки, опустіть очі».


Якась дівчина в залі після того, як гурт проспівав всі пісні з альбому «Досвід» не втрималася і прошепотіла: «В мене мурашки, вона така…»

Друга частина була акустичною. Солістка та клавішник виконали всім добре відомі пісні. І Даніела Заюшкіна розплакалася на сцені. Виконавиця зізналася, що у всіх містах цього туру пригадує свої перші концерти.«Хочу сказати вам декілька слів, хоча я у цьому не дуже вправна, але не можу не сказати. Я от кожен концерт в цьому турі думаю про людей, які приходили на наш перший концерт, або, можливо, на другий. Наша спільнота росте, з нами відбуваються різні метаморфози, вдалі і невдалі. Але я хочу подякувати за те, що ви все одно приймаєте все, що ми робимо. І ми можемо далі сміливо займатися музикою, не стараючися вам сподобатися. Ви все одно з нами», - крізь сльози говорила Даніела Заюшкіна.

Фінальна частина концерту запам’ятається лучанам піснями «Пташечка», «Лети» та «Сліди маленьких рук». Гурт просить піднімати долоні, коли Даніела співає «покажи мені свої дитячі фото і сліди, сліди твоїх маленьких рук…». Долоні угорі для колективу означають кількість добра навколо.
Щоразу, коли гурт йшов за куліси, зал шаленів від оплесків та кликав на сцену ще.
На біс Vivienne Mort обрали композицію «Ти забув про мене». Лучани танцювали, підспівували та доводили, хто б про кого не забував, але цей концерт Луцьк пам’ятатиме.9

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter