«Я живу своє 14 життя зараз», – луцька хіпста-бабуся Алла Рогозіна

17 Серпня 2017
Текст: Юлія ФІНКОВСЬКА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ
Настрій: ресторація «Бравий Швейк»


Популярна і відома на всю країну хіпста-бабуся (#hipsta-granny) Степанида Цвіт фарбує волосся у рожевий, підкорює танцмайданчики і спортзал, медитує щоранку та навіть вміє лікувати руками!

Жінка має диплом юриста і все життя разом із чоловіком пропрацювала у магазині будматеріалів, але тепер кожен її день – спосіб показати усім довкола, що після пенсії є майбутнє. І воно наповнене барвами!

«Таблоїду Волині» Алла Рогозіна (справжнє ім’я зірки - авт.) розповіла про особливу магію бути щасливою та бачити довкола більше позитиву.– Традиційне питання «Кавової розмови»: чай чи кава?
– Кава. Напевно, американо (така, знаєте, більша, щоб там було що пити).У вашому Instаgram уже 10 тисяч прихильників. Як з’явився образ hipsta-granny?
– У Києві я була така звичайна собі бабуся. Думала, що вже пенсія, внуки і все. Якось моя дочка (Надія Рогозіна – телеведуча на «Новому каналі» – авт.) в рамках одного із своїх сюжетів на каналі запропонувала мені взяти участь в експерименті з такого кардинального перетворення. А я зрозуміла, що й перетворюватися мені не треба, бо я завжди такою була, просто не мала можливості це реалізовувати.
Отак, щоб хтось сказав, що це круто. Якби ж у радянські часи я пофарбувала волосся у рожевий чи голубий, то довкола всі крутили б пальцями біля голови. Хоча навіть зараз колежанки мого віку дзвонять мені і питають, чи все в мене в порядку. Я кажу, що в мене – так, а от їм варто глянути в дзеркало і поставити таке ж питання собі.Оцей образ hipsta-granny, він оживив мене, наповнив енергією. Мені неважливо, як на мене дивляться довкола. Люди сьогодні говорять одне, завтра інше, і не варто ніколи сприймати їхнє незадоволення життям на свій рахунок. Я не сприймаю образ, повчань чи косих поглядів, бо не впускаю негатив у своє життя абсолютно.

– А зараз це вже постійний образ чи все-таки більше для фото в Instagram?
– Мені так комфортно. Я зараз у Луцьку, то могла б і не робити макіяж, і вдягатися не так яскраво, але отримала пенсію і одразу ж пішла у перукарню фарбуватися у рожевий. Мені настільки комфортно, почала помічати, що вже без цього образу я не можу з’являтися на людях, статус не дозволяє (сміється – авт.). У Києві, буває, підходять на вулицях, питають, чи то я Степанида Цвіт, просять фоткатися. Як же тут бути не у формі! Цей образ – це спосіб самій собі показати, що я не така, як усі.– Хто вигадав Степаниду Цвіт?
– Ім’я підібрала дочка, але вона так інтуїтивно відчула, що саме воно мені потрібне! Мою бабусю по материній лінії звали Степанида, а дідусь по батьковій лінії був Степан, тому ім’я так мені імпонує! А Цвіт – від цвіту. Так, ніби усе навколо цвіте, а я пофарбувалася – і я теж цвіту.– Ви часто пишете, що ранок починаєте із медитації. Як це відбувається?
– Так, я медитую щоранку. Перші п’ять хвилин після того, як людина прокинулася, вона ще не усвідомлює себе, і це дуже добрий час для загадування бажань. Медитація – це спосіб повністю відключити свої думки, внутрішні діалоги і просто очистити підсвідомість. Потім я вмикаю собі мантри, музику для медитацій і просто слухаю… Якщо важко одразу позбутися думок, то можна зосередити увагу на диханні або довго дивитися на кінчик носа. Після численних практик можна навіть досягти відчуття нірвани. До речі, саме медитаціями я забрала у себе тиск і вже кілька років не хворію грипом.
– Ви сова чи жайворонок?
– Я рання пташка, бо зазвичай прокидаюся о 5 ранку. По-перше, у мене живуть чотири киці, а вони довго спати не дають, починають тулитися своїми мордочками. А, по-друге, мені треба час для медитації, для читання книг, саморозвитку, для догляду за городом… І стільки всього цікавого, що все одно часу не вистачає!
– Яке місце у вашому житті займає містика?
– Років 10 тому у мене була жахлива депресія, з якої я ніяк не могла вийти. Я вийшла на пенсію, покинула бізнес, не знала, чим зайнятися… Тоді дочка порадила слухати мантри, медитації, і я відчула, що стає легше. Згодом я почала їздити у місця сили, наприклад, купалася у джерелах святої Анни. Це таке очищення, що важко передати словами! А взагалі, містика завжди мене переслідувала, я часто бачила пророчі сни.Магічні здібності були і в бабусі, і в мами, деякі задатки до цього бачу і в онучки, з якою ми дуже близькі. Але мене не цікавлять привороти-відвороти, чорна магія, бо я вивчаю, для чого у світ прийшла людина, яке її завдання, як вона має відпрацювати свою карму. Коли я у Києві вперше пішла на курси по картах, то відчула, що повернулася додому, а коли зайнялася нумерологією, то побачила, що все життя насправді займалася не тим, що було приготовано для мене. А моє – це езотерика.

– В рамках різних телепрограм Ви грали в теніс, каталися на картингу, танцювали хіп-хоп… Чи є ще нереалізовані божевільні мрії?
– Є така. Дуже хочу поїхати на Балі, в місця сили. Познайомитися з чоловіком, який займається регресивним гіпнозом, що дозволяє людині побачити всі її життя. Вже десь місяць-два я займаюся нумерологією, і трохи починаю дізнаватися про себе більше. Наприклад, знаю, ким прийду у своє наступне життя.– А якимось зі своїх нумерологічних відкриттів можете поділитися?
– Не секрет, що всі ми живемо у матриці, і там у кожного є свій код. Кожна людина втілюється на землі 52 рази, тобто живе на Землі 10 тисяч років, а прийшли ми з планети Венера, де втілювалися в інших тілах. Коли ми відпрацьовуємо тут всі свої цикли, то переходимо на інший рівень. І так можна дійти до шарів, де живуть ангели і архангели. Я живу своє 14 життя зараз, по карті я – вчитель, а в наступному моє призначення бути магом.А мій чоловік взагалі не виконав свого кармічного завдання. Йому Господь дав абсолютний музичний слух, в дитинстві він грав на ударних, а потім закинув. Відомим музикантом він не став би, але відомим продюсером міг би, щоб вкладати гроші та енергію у молоді таланти. А в радянський час, знаєте, усі йшли в армію, у військову сферу, і він теж пішов. Правда, якщо не виконуєш завдання карми, то Всесвіт починає карати тебе. І от чоловік у молодому віці отримав захворювання щитовидної залози.

– Зараз Ви ще й вивчаєте енергії Рейки?
– Стільки людей платять шалені гроші, щоб підключитися до енергії Рейки, а в мене це вийшло автоматично. Я лікую руками, проводжу сеанси зцілення, але поки то лише в колі родичів і друзів. Наприклад, вилікувала аденому у свого чоловіка і зупинила кровотечу своїх сестрі з Костроми по телефону! Це ж про щось говорить. Дуже цікаво, що навіть люди, далекі від магії, які навіть не знають, де розташовані чакри, після двох-трьох сеансів можуть самі побачити свою проблему, свою хворобу. Правда, треба ж ще зважати і на карму, бо якщо хвороби даються людині як покарання за нереалізоване призначення, то лікуй чи не лікуй, а їй не допоможеш.– У Вас багато браслетів з дорогоцінного каміння… Це теж пов’язано з магією?
– Коли тримаєш дорогоцінне каміння, то це просто відчуття, ніби тримаєш щастя! Кожен камінь має свою особливу силу. Буває, приходиш з міста, а відчуття, ніби в тебе випили всю енергію. От було у Вас таке? Усе це від того, що багато людей носять у собі негатив і виливають його й простір, а він до вас чіпляється. А каміння лікує! Онікс, наприклад, не випускає твою енергію і впускає негативну. Аквааурин підтримує в чистоті ауру, сердолік через шкіру заряджає, лабрадорит і турмалін – містичні камені.На шиї ношу дев’ятиоку бусину Дзі – талісман, який може виконувати бажання. Навіть у Стінга така є!
Я поки вчуся розуміти значення каменів, а в співпраці зі знайомою з Києва плету браслети на замовлення за дуже прийнятними цінами.– Усі бабусі зазвичай славляться своїми кулінарними вміннями. А чи готує hipsta-granny?
– Готую, і навіть смачно готую. Як будь-яка українська жінка, люблю кулінарні експерименти, люблю балувати рідних смаколиками. Мої коронні страви – це пельмені та голубці, а серед закруток на зиму – мариновані огірки та баклажани. А щоб їжа була особливо смачною і цілющою, то я направляю на неї енергії Рейки. Довкола нас усе живе! Посадила я кущ лохини, приходжу, розмовляю з нею і на ментальному рівні відчуваю, як він дякую. А минулого року, коли град побив червону смородину, то я відчувала біль цього куща. Я бачу ауру і енергетику будь-якого предмета.
– Усі ваші практики із різних релігій. Чи все ж є така, якої дотримуєтеся найбільше?
– Я беру щось від того, щось від того… Бачу світ багатогранним. Нумерологи радять не прив’язуватися до однієї релігії, бо тоді є якесь обмеження. Ми всі хрещені, під’єднані до християнського егрегору, а отже – у чомусь обмежені. Мені подобаються мантри, але мені й подобаються молитви. Я люблю хоровий спів у храмі, але й люблю медитації з гонгами. До церкви я не ходжу не тому, що не вірю у Бога, а тому, що не бачу віри в наших храмах. Якось мене сповідав батюшка з перегаром… Ну, Ви розумієте.
– Які у Вас особливі рецепти краси?
– Особливих таких немає, щоправда, шкіра вже старіє, то намагаюся в езотеричному магазині купувати ефірні багатокомпонентні масла для обличчя. Магазинні креми мені не підходять, відчуваю, що шкіра під ними не дихає. А в маслах – пачулі, сандалове, лимонне, тощо – мій улюблений запах езотерики.

– А які ще запахи подобаються?
– Коли є практика медитацій, то дуже загострюється нюх, починаєш відчувати такі запахи, яких раніше не було в твоєму житті. Улюблений – то конвалія. Це мої квіти і мій запах…

– А улюблений колір?
– За гороскопом я – Лев, а це вогняний знак, тому мені підходять яскраві кольори. Червоний, яскраво-помаранчевий, насичений коричневий… От цю футболку подарували мені прихильники, на ній мій портрет!– Ви надихаєте багатьох людей, а хто надихає Вас?
– Багато вчуся у своєї внучки, бо діти ще не зіпсовані, у них безпосередній погляд на світ. Серед відомих людей у мене немає кумирів, бо у кожного є якісь скелети у шафах, тим більше зірки часто не такі у житті, як на публіці. Правда, мені дуже імпонує Стінг. Незважаючи на те, що він популярний і багатий, але щиро займається благодійністю, захоплюється йогою, духовними практиками, не вживає алкоголю та наркотиків. От такими людьми можна захоплюватися.– Вже, коли про Стінга говоримо, то яку музику слухаєте?
– Звичайно, не попсу. Читала, що герци попси впливають на наш мозок не так. як треба. Більше слухаю гонги, медитації… Дуже люблю Вакарчука і «ДахаБраху» – це дві мегазірки України, на концертах яких я б хотіла побувати.– Ідеальний відпочинок для Вас – це… ?
– Сидіти на березі моря чи озера Світязь, у безлюдному місці, щоб не бачити чиїхось думок і переживань. Запалити вогонь, посмажити шашличок. Мій відпочинок – це бути на самоті, думати й аналізувати. Не люблю тусовки і клуби.– Про що мрієте просто зараз?
– Дуже люблю тварин, переймаюся їхнім життям, тому мрію про створення благодійного фонду для них. Ми живемо з чоловіком у великому домі в Милушах, і якщо все якщо вийде, то обов’язково перший поверх віддам під притулок чи готель для вільних тварин, в якому не буде кліток і ланцюгів. У мене зараз 4 собаки і 4 кота, але навіть немає нашийників, бо я прийшла у світ вільною, і вони теж.
– Як знайти щастя і гармонію людям, які ще не відкрили для себе такі глибинні духовні практики?
– Якщо тільки з’являється негативна думка, то уявляйте у себе в голові кнопочку, якою ви її вимикаєте. Усе в своєму житті ми притягуємо саме своїми думками, тому не треба пускати негатив в ауру, бо в житті так багато прекрасного!
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter