Успішно!

Behealthy

Відомий письменник презентував у Луцьку відразу два романи. ФОТО

Остап Українець презентував у Луцьку відразу два романи

Остап Українець презентував у Луцьку відразу два романи.

12 червня до Луцька приїздив талановитий письменник та перекладач Остап Українець. «Мистецьке обєднання «Стендаль» організувало зустріч з автором в салоні «Артист». Гість з Івано-Франківська представив свої два романи: «Малхут» та «Транс».

Модераторкою заходу була засновниця та керівниця «Мистецького об’єднання «Стендаль» - Ельвіра Яцута. Вона зазначила, що Остап, на сьогодні, у свої 24 роки, крім літературного доробку, має велизечний перекладацький багаж. Остап Українець працює над текстами культових авторів Говарда Лавкрафта, Едгара По та Томаса Еліота.


Автор дебютував як письменник з романом «Малхут» (2017, видавництво «Фабула»). «Малхут» – книга про місто Станіслав другої половини позаминулого століття. Це місто  перетворюється на резиденцію таємного лицарського ордену, чия мета – відновити об’єднання вільних держав – Річ Посполиту. Старі листи, які потрапили до рук молодому юристові Ігнатію Камінському, натякають на таємницю напівміфічних засновників міста, що нині зветься Франковим ім’ям.

Остап Українець зазначає про головного героя роману: «Ігнатій Камінський – це реальний бургомістр. Більшість прецедентів з його публічного життя. Але так, я домислюю чим він займався у вільний час. Фактично те, що рухає сюжет – це мій домисел. Але ключова біографія Камінського прослідковується: те що його підозрювали у контрабанді, те, що він був специфічною та сумнівною постаттю свого часу. В післямові я перелічую авторів до яких звертався у роботі над романом». 


Роман «Транс», який вийшов друком у Видавництві Жупанського, – це історія про таємниче Паломництво: містами сучасної Європи та сторінками класичної літератури, письменник постійно ставить їх у ситуацію між вибором. Письменник звертається до середньовічної легенди про Філософський Камінь та алхімічних трактатів, які накладає на подорож багатогранним сьогоденням і через символіку яких досліджує автоеротизм та андрогінність свого героя. 

Фото: Олег Бурлака         





          

Додати новий коментар