Успішно!

біхелсі

Топовий луцький блогер поділився секретами популярності в Інстаграм. ФОТО

Луцький інстаблогер Влад Кардаш поділився секретами популярності у цій соцмережі

Текст та фото: Оксана ФЕДОРУК

Луцький інстаблогер Влад Кардаш поділився секретами популярності у цій соцмережі.

Про це він розповів під час зустрічі у Молодіжному центрі Волині.

До слова, саме Кардаш у 2017 р. посідав перше місце серед найпопулярніших луцьких інстаграмерів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ТОП-100 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ІНСТАБЛОГЕРІВ ЛУЦЬКА

Його акаунт зараз налічує більше 11 тисяч підписників, а також хлопець протягом двох років займався розкруткою близько 30 інстаграм-сторінок (це заклади Show Basilic, Coffee room, Coffee@Coffee, Bengale, блоги учасників «Ліги сміху», ведучих та інші).

За словами Влада, Інстаграм на 70% складається із жіночої аудиторії, середній вік якої – 18-26 років.

Щоб назбирати багато підписників у цій соцмережі, у першу чергу потрібно мати якісний контент. Якщо ж ви технічно не маєте змоги, наприклад, викладати якісні знімки, допомогти можуть деякі хитрощі.

Наприклад, такі програми як Snapseed, VSCO, Afterlight, PicsArt.  

Використовуючи їх, можна редагувати, колажувати фото, стилізувати сторінку під певну кольорову гаму і таким чином затримати на ній увагу інших користувачів, що і потрібно крутому інстаграмеру. Тут діє правило 3 секунд: якщо людина затримується в акаунті більше 3 секунд – більша ймовірність, що вона підпишеться чи лайкне зображення.

Важливо також викладати фото у правильний час. За статистикою, найбільш вдалий час для публікування постів – з 13 до 16 год або ввечері з 18 до 20 год. Але насправді для кожної аудиторії топ-тайм – різний, і краще його визначити самому.

«Підберіть 4 схожих фото, опублікуйте в різний час – в 9 год чи 13 год, або в 18 чи 20 год – і перевірте кількість лайків і охоплення. Так вичислите свій топ-таймінг, бо він в кожного є індивідувальним», - каже блогер.

Дуже дієвими методами збільшення своєї аудиторії можуть бути масфоловінг та маслайкінг – тобто підписуватись чи лайкати користувачів, очікуючи від них такої ж реакції у відповідь. Зараз існує багато спеціальних сервісів, які автоматизовано підписуються чи ставлять «лайки» людям. Тому, якщо вас лайкає Настя Каменських чи Олег Винник – не треба радіти, це всього лише автоматизована програма.

Не варто ставити багато хештегів, бо вони приведуть багато ботів. Класною фішкою є власний унікальний хештег, за яким можна прослідкувати усі пов’язані між собою пости.

Раніше інстаграмери практикували покупку ботів, бо всі звертали в першу чергу увагу на кількість підписників. Але зараз політика цієї соцмережі помінялася, і найважливішим є охоплення сторінки, лайки, коментарі та збереження, не зважаючи на кількість підписників. Чим це число більше – тим частіше ваші пости з’являтимуться в так званій «розумній» стрічці.

«Раніше в мене було 17 тисяч фоловерів, але серед них була велика кількість фейкових сторінок, ботів, всіляких «арабів». Тому я заблокував 6000 підписників. Хоча цим «вгробив» свій акаунт – бо зробив це за два дні, й Інстаграм «подумав», що я став нецікавим і зменшив мені відсоток активної аудиторії», - поділився власним досвідом хлопець.

Незважаючи на любов багатьох дівчат до селфі, Влад стверджує, що вони вбивають лайки і охоплення сторінки. Мовляв, юзери уже втомилися від сотень селфі.

Така функція як інстасторі дає кожному можливість відчути себе справжнім влогером. Їх Влад рекомендує робити не менше 1-2 на день, бо вони не менш важливі для просування сторінки, ніж пости.

Головне - будь-які зміни не треба робити різко, потрібно, щоб підписники звикали до них поступово.

1



1


1

***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

Додати новий коментар