Соцфейс: тусовщик і організатор «ЇжачОК» Андрій Мацкевич

17 Березня 2016
Андрія Мацкевича знають у Луцьку як керівника інтернет-спільнот «Наш Луцьк LIFE» у соцмережах Вконтакті та Facebook. Віднедавна хлопець активно займається ще й проектами «NLL NEWS» та «NLL PROMO GROUP».

Разом з друзями Андрій займається організацією концертів та робить перші кроки у створенні медійних продуктів. Так, за його участі у Луцьку нещодавно відбувся концерт гурту «Epolets», а зараз хлопець активно розкручує виступ учасників проекту «Х-фактор» гурту «Біла Вежа» у пабі «ЛучеSк».

Більше дізнатися про Андрія Мацкевича «Таблоїд Волині» спробував через сторінки у соціальних мережах. Найбільш активний хлопець Вконтакті. Складається враження, що тут він по-справжньому живе: 2168 друзів, 663 вподобаних сторінок, 3855 відеозаписів, 1980 аудіо, 1742 фотографії і буквально завжди позначка «Online»

Менше часу хлопець проводить у Facebook. 739 друзів і набагато менше постів. Андрій – прихильник гурту «Був’є». Логотип групи – на обкладинці сторінки у Fb. Це ж фото є основною світлиною Вк.
Зі сторінки у Facebook можна дізнатись контактну інформацію Мацкевича. Цікаво, що у Fb зазначено, що хлопець самотній, у Вк ж – все складно.

До речі, зі сторінки Вконтакті видно, що Андрій називає себе Їжачком. Ця тема присутня на багатьох світлинах й в обговореннях.
Вконтакті Андрій полюбляє виставляти фото з відомими людьми й часто змінює аватарки. У хлопця навіть є альбом «Я і...» та альбом з автографами зірок.

Андрій цінує людей, які постійно поруч.Ще хлопець часто заводить нових друзів......і часом любить повеселитись.Іноді Андрій випробовує фортуну – робить ставки.Андрій Мацкевич – давній друг «Таблоїда Волині».Чомусь не багато людей відгукнулось на таку пропозицію. А от журналісти «Таблоїда» не відмовилися б.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter