Хата для роботи: Шикарні апартаменти голови Апеляційного суду Волині

15 Грудня 2015
До кабінету голови Апеляційного суду Волинської області Петра Філюка «Таблоїд Волині» завітав якраз у свято – День працівників суду. Не зважаючи на святкову заклопотаність, Петро Тодосьович не відмовив й погодився розповісти нам про свою «хату для роботи».

Піднімаючись до кабінету голови Апеляційного суду, який знаходиться на третьому поверсі приміщення, одразу ж зауважили виставку картин на сходовій клітці та у холі перед кабінетом. Як виявилося, це – роботи польських фотохудожників, зняті у рідному селі керівника – Залухові Ратнівського району.

[caption]
Хол перед входом до приймальні[/caption]
[caption]
У музеї суду. На світлині Петро Філюк спостерігає за реконструкцією приміщення суду.[/caption]
[caption]
Роботи польських фотохудожників, зняті у рідному селі керівника[/caption]
[caption]
Картина в холі перед кабінетом[/caption]

У приймальні нас зустрічає секретар Юлія, яка швиденько попереджає керівника, що прийшли журналісти. Роздягаємось у приймальні, тут є вішак для одягу. Приймальня облаштована гарними диванчиками з різьбленими бильцями. На стіні висить різьблений з дерева Луцьк.

[caption]
Секретар Юля[/caption]
[caption]
Секретар попереджає про прихід журналістів[/caption]
[caption]
Диванчик у приймальні керівника апеляційного суду[/caption]
[caption]
На дивані вирізьблені бильця[/caption]
[caption]
Вирізьблений Луцьк в приймальні[/caption]

Проходимо через подвійні двері й потрапляємо у кабінет голови Апеляційного суду області. Ці апартаменти керівник займає вже понад десять років.

У кабінеті начальника – просторо й вишукано. Підвісна стеля червоного кольору, а на підлозі м’який килим. Одразу перед дверима стоїть великий стіл з п’ятьма стільцями. Усе прикрашено різьбленням. Ліворуч від дверей – робочий стіл Петра Тодосьовича, перед яким також є круглий стіл з двома стільцями для відвідувачів. Також прикрашений різьбленням. За словами Петра Філюка, усі меблі для кабінету замовляли виключно на Волині, а різьбою по дереву займалися майстри з села Милуші, що під Луцьком.

[caption]
У кабінеті начальника – просторо й вишукано[/caption]
[caption]
Стіл для переговорів[/caption]
[caption]
Стіл керівника апеляційного суду[/caption]
[caption]
Різьба майстрів з села Милуші[/caption]
[caption]
Круглий стіл з двома стільцями для відвідувачів[/caption]

На столі для переговорів – фотоальбом зі світлинами з батьківщини начальника, села Залухів Ратнівського району, коровай на вишуканому підносі та кілька примірників книги «Волинський пантеон: Схід-2014», виданої за сприяння благодійного фонду «Волинь-2014».

[caption]
Фотоальбом зі світлинами з батьківщини начальника[/caption]
[caption]
Коровай на вишуканому підносі[/caption]

Поруч з робочим столом – маленький столик для робочих телефонів, поруч яких лежить Біблія у дорогій на вигляд обкладинці та стоять чоловічі парфуми «Lalique Encre Noire».

[caption]
Біблія та парфуми[/caption]

На робочому столі – лише найнеобхідніші речі: робочий записник, підставки для канцелярських приладь, монітор комп’ютера та клавіатура. Серед прикрас – декоративні фігурки сови та Феміди. До речі, у кабінеті є й більша фігура богині правосуддя. Також на робочому столі – одна з настільних книг «Большая книга восточной мудрости. Притчи. Афоризмы. Истории».

[caption]
Петро Філюк на робочому місці[/caption]
[caption]
Маленька фігурка Феміди[/caption]
[caption]
Фігурка сови на столі начальника[/caption]
[caption]
Велика богиня правосуддя[/caption]
[caption]
«Большая книга восточной мудрости. Притчи. Афоризмы. Истории» [/caption]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter