«Політичні проститутки», власні кліпи та сімейні фото – чим живе у соцмережах новий депутат Волинської облради

08 Серпня 2016
Сергій Недбайло – радник голови Іваничівської районної ради, та цього чоловіка впізнають далеко не за цією посадою. Наразі він став новим представником УКРОПу в Волинській обласній раді, замінивши нині вже народну депутатку Ірину Констанкевич.

Працює Сергій Федотович вчителем у с. Риковичі, Іваничівський району.

Чоловік активно веде сторінки у Facebook, Вконтакті та Однокласниках. Очевидно, він дуже популярний. Про це свідчить кількість друзів в соціальних мережах. «Таблоїд Волині» вирішив дослідити соціальне життя депутата для рубрики «Соцфейс».

На сторінках ми бачимо багато інформації, зокрема про освіту Сергія Недбайла.
У статусах соціальних мереж чоловік зазначив, що одружений та має дітей. І залюбки викладає фото з родиною.

Плей-лист депутата Вконтакті складається наполовину із власних пісеньА ще, він любить викладати відео і фото, де грає на музичних інструментах.

І навіть має кліп, на який сам написав музику.Крім цього, депутат показує, як проявляє свою активність. Задає питання Ігорю Палиці. «Питання було правильне і цікаве», – зауважив Сергій Недбайло.
Сергій Недбайло часто постить у мережах свої роздуми тематично до пір року.

Очевидно, депутат має почуття гумору, на стіні його сторінки є багато жартів

Підписаний на чимало спільнот, серед яких – «Таблоїд Волині», «Політичні проститутки» та «Брати Гадюкіни».
В «Однокласниках» має багато вподобань різних рецептів.І попри кількість занять, депутат любить спорт і активний відпочинок.Загалом фотоальбом Сергія Недбайла, мабуть, показує найтепліші і найяскравіші події з його життя, оскільки вони потрапили в мережу інтернету.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter