Модель Діана Поян: дефілює в білизні та організовує бізнес-тренінги

13 Березня 2016
Текст: Ельвіра ЯЦУТА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ
Настрій: кав'ярня «ШАРЛОТКА»


Стереотипів про моделей (чи то «якихось манекенниць», як їх часто зневажливо називають) у нашому суспільстві більше ніж достатньо. Однак є люди, які гідно виконують свою роботу, не зважають на думки людей навколо і навпаки намагаються робити цих же людей щасливішими.

До таких особистостей належить модель з Луцька Діана Поян. Її, звичайно, бачив кожен лучанин і заздрила (точно кожна друга) лучанка. Згадали красуню-дівчину, яка зображена на фото, розміщеному на фасаді луцького ЦУМу?Так-так, у розмові за кавою «Таблоїд Волині» намагався вивідати секрети моделі-обличчя бренду нижньої білизни «Жасмін» - Діани Поян. Поспілкувалися ми у кав’ярні «Шарлотка», де Діана відразу ж зробила неочікуване замовлення – чорний чай з лимоном та тістечко.

– Що обреш – чай, каву? Чи дозволиш собі тістечко?

– Я дуже люблю каву, але останнім часом рідко вживаю, надаю перевагу смачненькому лате. Ранішній ритуал вживання кави вважаю більше поширеною думкою, ніж справді способом пробудження. Насправді не кава пробуджує, а улюблена справа, коли потрібно чимось займатися не тому, що треба, а тому, що тобі це подобається.Як же поєднувати тістечка і чудову фігуру?

– Мені пощастило: я сама тендітна і мама в мене такої статури. Щодо спорту – йога, в літній час – великий теніс. Я не такий великий фанат поїсти, дещо собі не дозволяю. Не їм м’яса, рідко споживаю рибу. Оскільки в мене чоловік вегетаріанець, то я готую так, щоб нам обом підходило. Хоча коли захочеться, трохи м’яса можу з’їсти. Намагаюсь себе не обмежувати, а от страви з тіста, випічки, фаст-фуд взагалі не їм. Мені така їжа не смакує. Люблю салати, овочі, фрукти.
– Люди впізнають «дівчину на ЦУМі»? Як реагують батьки?

– Знайомі всі знають. Люди незнайомі не впізнають. Та й у житті я ж так не виглядаю. Батьки вже до того бачили мої роботи у різних журналах-портфоліо, тому нічого проти не мають. Навпаки пишаються своєю донькою.– Чому саме модельний бізнес?

– Я в ньому вже більше 10 років. Мене поруга привела в агентство, оскільки йти самій їй було страшно. Мені сподобалося, почалися конкурси краси, пропозиції виступити чи поїхати за кордон. Школу на той час закінчила, почала отримувати певний заробіток.

– Як боротися зі стереотипним баченням людей роботи моделей?

– Ніяк, вони мене не особливо торкалися. Люди запитували, чим я насправді закордоном займаються. Брати на себе відповідальність і відповідати за всіх я не буду, бо справді є дівчата, які компрометують наш бізнес. Я знаю, що добре роблю свою роботу. Кожна моя копійка зароблена завдяки власним якостям. Ми продаємо свою зовнішність, акторські здібності розкритися перед камерою і продати товар.
– Скільки країн об’їздила?

– Всю Азію, окрім Індії. Була в Тайланді, Китаї, Кореї, Індонезії, Сінгапурі, Малайзії, Гонконзі тощо.

– Чи змінюється думка про свою країну після кожної подорожі за кордон?

– Звичайно, але вдома завжди найкраще. Є певні речі, які треба змінити в країні. Хотілося б, в першу чергу, щоб люди були щасливіші, радісніші, доброзичливіші. В українських реаліях для багатьох здасться це «неможливим та надуманим», проте реальним. Я завжди хотіла жити в Україні, і всі свої зароблені гроші завжди привозила сюди (сміється – авт.)…– Ти не так давно одружилася. Розкажи про знайомство з чоловіком?

– Ми знайомі близько 10-ти років. Познайомилися завдяки нашій спільній подрузі, а відтепер і кумі – Марині Занюк. Олексій також займався модельним бізнесом, на той час ми працювали в одному модельному агенстві, проте зв'язок не підтримували. І тільки через 10 років настав «той самий час». Ми спочатку листувалися у фейсбуці, потім сходили на 3 побачення і почали жити разом, оскільки зустрічатися на 2 міста було не варіантом для нас. А через 4 місяці вже одружилися.– А де робили весілля?

– Ми його не робили, просто розписалися. А вже постфактум розповіли батькам.

Чи вплинуло на кар’єру сімейне життя?

– Після одруження почала менше займатися модельним бізнесом. Це перетворилося на улюблену справу. Роблю це не через заробіток, а з метою отримати задоволення, кайф. Я вже 5 рік поспіль обличчя марок «Жасмін» і «Darling». Це мої улюблені клієнти, з якими в нас хороші дружні стосунки. Ми завжди підлаштовуємося під плани один одного та зустрічаємося не тільки по роботі– Ти до Луцька приїхала на кілька днів? Звідки і куди далі?

– Постійно живу в Києві з чоловіком. Приїхали до Луцька у зв’язку з роботою. Останнім часом я займаюсь організацією тренінгів. Мій чоловік – бізнес-тренер. Я займаюся організаційними моментами. Ми проводимо тренінги з продажів, ведення бізнесу та особистих фінансів, стартапів та бізнес проектів.

– Як реагують лучани?

– Дуже гарно, їх «штовхає». Люди хочуть розвиватися, все більше долучаються, очі в них відкриваються. Є конкретна формула того, як стати багатим, які звички багатих людей. Чужі гроші легко рахувати і нарікати, що сам не маєш. А насправді гроші є, просто треба вміти їх до себе приваблювати. ​Люди від нас ідуть з добрими розривами шаблонів.

– Яка ціна тренінгу?

– Тренінг з «НЕ продажів», який глибоко торкається тем любові до улюбленої справи, роботи, бізнесу, а також комунікацій та взаємодій, коштує 1000 грн за 2 дні.

– Яка Діана Поян у повсякденному житті?

– Моє життя після одруження змінилося повністю. Ми з чоловіком розвиваємося в одному напрямку, нам важливим є духовний ріст нашої сім’ї і співпадає бачення сімейних цінностей. Я вчуся бути справжньою дружиною свого чоловіка, наповнювати його внутрішній світ, бути берегинею домашнього вогнища.

Спільна робота чоловіка з жінкою приносить неймовірні результати. Правильно розставлені пріоритети і цінності наповнюють чоловіка. Він стимулює свою жінку, а вона знову ж таки надихає його. Якщо чоловік черпає енергію від жінки, він здатен звернути гори.– Дітей плануєте?

– Хочемо, але поки не зараз. Ми ще не визначились, де хочемо жити - в Україні чи Іспанії. Коли піднімемо свої справи на відповідний рівень, тоді і можна буде. В Іспанії і мені, і чоловіку справді подобається: і люди, і кухня, і історія, і культура. Деякий час хочемо там провести.

– Володієте іспанською?

– Вивчаємо, обоє знаємо англійську.

– Ти була волонтером в Києві на Майдані. Які відчуття опісля?

– Перший рік після Майдану я ще активно займалась волонтерською діяльністю. Збирала все, що могла збирати і допомагала скрізь, де була потрібна. Але потім через сімейні чи якісь інші справи я відійшла від політики. З FB повідписувалась з багатьох груп, не дивлюся телевізор. Зараз повністю непричетна д політики і волонтерством не займаюсь.

Відкрила для себе таку істину – допомагати важливо, коли ти сам наповнений і сам щасливий. Благодійність – це благо діяти, ми ділимось благом. А якщо його в нас немає? Ми самі у збитку, віддаємо останні гроші – це не благодійність, це самопожертва. Ділитися достатком – це благодійність. Коли людина щаслива, вона може поділитися цим.Чим наповненішою і щасливішою я буду, тим більше з іншою людиною зможу ділися. Після Майдану я була дуже спустошена, не хотілося займатися улюбленими справами. Думала, що потрібно бігти і робити все-все для країни. А треба робити, в першу чергу, для себе.

Якщо ти себе занадто заженеш, то вже нікому не станеш в пригоді. Мені не стало гірше жити, я люблю Україну такою, якою вона є. Ось зараз ми відкриваємо тренінговий центр – це добре і корисне. Це вже справа життя і свого роду допомога.

– Чим займався під час Майдану Ваш чоловік?

– Він займався медичним туризмом, мав можливість відправляти людей на лікування закордон, займався пораненими бійцями АТО.– Яким чином відновлюєте духовну рівновагу, енергію?

– Ми з чоловіком займаємося духовними практиками, у нас багато часу займають душевні розмови, а спільна сімейна справа нас реально пре.

– Лишається час на читання?

– Намагаюсь читати книги, що розвивають, – про духовний розвиток, про лідерські якості, як виховувати дітей. Ми окремо виділяємо день чи, до прикладу, 2 години суто для читання. Сідаємо і читаємо.

Розмова «Таблоїда Волині» з Діаною Поян завершилась охололим, але все ж смачним, чаєм, з’їденим тістечком від «Шарлотки» та запрошенням на наступний бізнес-тренінг.

***

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).
0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Гарна та розумна

ааа

Нашо вона так морщить лоба...

Мадот

Валютна

лучанка

мені цікаво який бізнес в неї

Оля

Вірите і теж хотіла про це

читачка

Гарно сказано про

Песець

ну просто гуру бізнесу -

100500 лайків за комент

"Нашо вона так морщить лоба..

Спостерігач

Люди, звідки стільки негативу

Лучанка

Добра Діані в першу чергу та

Інна

Діана гарно нафарбована,

Діані

Шановна,я не купую принципово

Лотар

Вона не їсть м'яса і їсть

Фуфуфу

Ще захлинешся від ненависті і

Анонім

якщо для вас 40 років це

Анонім

Діана не може читати 24

ооо

попытка засчитана,диана

Європа

Діана та її чоловік зрозуміли

Йогурт

Аха ха Діанка та її мужчінка

Танюшка

От тут пишуть с-ки в людей

Анонім

Ох...((

Shovley Joe

шось сектантського є в тому

до діани

діана, розслабся, тебе ніхто

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter