Маленьких лучан вчитимуть акторській майстерності у літньому таборі «Адреналін»

02 Червня 2018

Аншлаг, овації, куліси, грим, спектакль – Ви вже здогадуєтесь про що йдеться? Саме так, ці різні за значенням слова об’єднує чарівне слово «театр». Хто в дитинстві не приміряв на себе мамині яскраві спідниці і намиста, уявляючи себе в ролі королеви? Сьогодні ваші діти мають чудову нагоду потрапити у світ театрального закулісся і відчути себе справжньою зіркою великої сцени.

Адже у літньому таборі «Адреналін» третій день зміни є саме театральним. Тут для дітей влаштують справжню шоу-програму «Казка на новий лад», де кожен зможе проявити свої акторські здібності. А під час танцювального майстер-класу діти вивчать декілька «па» найпопулярніших танців. Активна гра в бадмінтон та весела компанія однолітків не дозволять нудьгувати. Чекаємо тебе у літньому таборі «Адреналін».

Нагадаємо, літній табір «Адреналін» діє з 4 червня по 24 серпня для школярів від 6 до 14 років. Тривалість табірної зміни – 10 робочих днів. Табір працює з 09:00 до 18:00 години. У вартість путівки входить триразове харчування.

Контактний телефон: 050 5351646


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter