Лучанам розкажуть, де шукати фінансування на культурні проекти

27 Липня 2018

Працюєте у сфері культури та медіа? Цікавитесь, які є фінансові можливості для розвитку вашого проекту? Шукаєте партнерів? Тоді обов'язково відвідайте зустріч із консультантом проекту "Креативне Східне партнерство".

Цей проект пропонує консультування і допомогу щодо участі в програмі "Креативна Європа" для організацій і ініціатив, які працюють у сфері культури та медіа.

"Креативна Європа" – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного і аудіовізуального секторів. Реалізується з 2014 до 2020 роки. Вона дає можливість культурним/творчим діячам подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками, створювати нові творчі партнерства. Це хороший інструмент для підвищення кваліфікації та інтеграції вашої організацій в європейський культурний ринок, а для стратегів і управлінців – підвищення стандартів для здійснення культурної політики.

Спікер - Ігор Савчак, керівник Центру культурного менеджменту (м. Львів), консультант проекту "Креативне Східне партнерство"

Зустріч відбудеться у понеділок, 30 липня, о 16:00 у Молодіжному центрі Волині (м. Луцьк, вул. Градний узвіз, 5).

Вхід вільний. Для зручнішого планування зустрічі - організатори заходу просять зареєструватись за цим посиланням.

Якщо у вас і вашої команди є питання стосовно:

– пошуку нових партнерів для транс’європейських проектів;

– розробки якісних проектних пропозицій;

– залучення зацікавлених сторін, які можуть забезпечити 40-50% співфінансування для культурних і аудіовізуальних проектів,

то тепер, крім представництва програми «Креативна Європа» в Україні, ви можете звернутися до команди консультантів "Креативне Східне партнерство"

3

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter