Оновлюємо гардероб: що таке свап-вечірки та чи влаштовують їх у Луцьку 

26 Травня 2021

Що таке свап-вечірка? Це подія, на яку люди приносять непотрібний, але в хорошому стані одяг, і за бажанням можуть обрати щось взамін.

У свап-вечірок є різні тематики: тільки рожевий одяг, кімнатні рослини, аксесуари, вінтаж. Таку сегментацію організатори роблять для того, щоб не було скупчення зовсім різних речей на події й при цьому люди могли звільнити не тільки гардероб, а й інші кімнати.

Ідея обміну дає можливість швидко позбавитись від речей, які ти не носиш та допомагає легко знайти потрібне.

Чому такі ініціативи важливі для України?

Земля більше не в змозі впоратись з тим об’ємом сміття, який ми зараз викидаємо. За рік населення планети виробляє понад 2 мільярди тонн відходів. В Європі на повторну переробку йде до 70% непотребу, то в Україні – лише 3 %. Обмін дає друге життя речам і дає можливість знайти щось класне для себе, не купуючи нічого в магазинах. Отже, свап-вечірка – це чудовий спосіб екологічно позбутися від зайвого.

Які є додаткові плюси відвідування свап-вечірки?

1. Позбавляєшся речей, нічого не викинувши та подарувавши їм нове життя.
2. Безкоштовне оновлення гардеробу, бо замість непотрібних речей в твоїй шафі з’являються потрібні.
3. Підтримка ідеї повторного використання.
4. Знайомство з новими людьми та якісне дозвілля.

Чи є таке в Луцьку?

28 травня дві громадські організації, Молодіжний центр Волині та «Нуль відходів», організовують свап-вечірку у нашому місті. «Обміняй речі, щоб оновити гардероб», – гасло їхньої ініціативи.

Вечірка буде відбуватися за адресою вул. Градний узвіз, 5 і розпочнеться о 18:00 з лекції про повторне використання речей від Катерини Демидюк, засновниці магазину Simple.

Приносити можна чистий одяг та аксесуари в хорошій якості до 27-го травня у Молодіжний центр Волині (вул. Градний узвіз,5), щоб вже в п’ятницю вони були на вечірці.

Для того, щоб долучитись до події, потрібно зареєструватись за посиланням https://cutt.ly/hb0Xjco.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter