Ольга Сунічук з дитинства перекладає усі слова навиворіт. Вперше читати задом наперед жінка спробувала у 10 років. Шкільне завдання на швидкість прочитати з права на ліво слова «золото» і «ворота» переросло у 24 роки практики.
«Мабуть, у мене все не так, як в людей», – напівжартома коментує Ольга свій незвичайний талант.
Своїм чудернацьким вмінням жінка зуміла здивувати всю Україну. Якось вона взяла участь у півфіналі шоу «Україна має талант». А ще була героїнею шоу «Інтуїція».
Жінка зізнається, що рідні до цього уже звикли. А от чоловік каже, що Ольга тільки говорить навиворіт. Все решта – робить правильно.
Ольга Сунічук працює у школі вчителем хімії та біології. Каже, що учні часто просять поговорити мовою «навпаки». Інколи це вміння жінка використовує на весіллях, перевертаючи пісні «з ніг на голову».
А ще Ольга пригадує випадок зі студентського життя: «Я вчилася в університеті імені Лесі Українки на біологічному факультеті. Одного разу за це вміння отримала «відмінно» із психології».
Жінка хоч і має талант до традиційної педагогіки – каже, що навчити дітей читати слова навиворіт – важко. З її слів, для цього необхідно мати наснагу та силу волі. «Мабуть, це має бути від Бога. Не кожному дано», – розмірковує Ольга.
Це незвичне вміння можна пояснити науково. Ольга Сунічук як біолог за фахом пояснює: зазвичай у людей працює одна половина мозку, поки інша відпочиває. А у таких людей, як вона, обидві половини мозку працюють одночасно. Саме тому вона легко говорить, співає і думає словами «навиворіт».
Десять років тому, коли Ольга пробувала свої сили у місцевому кастигну для участі у шоу «Україна має талант», їй сказали, що її незвичайне вміння – «диявольський талант». Це, як зізналася жінка, її трохи образило. «Я ж не стукнулася головою і почала говорити навпаки», – каже Ольга, додаючи, що крім природних задатків над цим вона активно працювала.
У «кавовій розмові» з «Таблоїдом Волині» декан факультету історії, політології та національної безпеки СНУ Анатолій Шваб розповів, чому в дитинстві разом із братом ховався під стіл, що дала йому армія, які історичні події хотів би змінити та які батьківські поради проніс крізь усе життя.
Відверто про Афганістан, дружину, хабарі та реанімацію ми поговорили з керівником Луцького центру первинної медичної допомоги № 1 Ігоря Гнетньова в рубриці «Питання під градусом».