Який дитячий табір обрати для відпочинку дитини

21 Травня 2018

Скоро настане літо - пора відпочинку, відпусток та нових вражень. Багато батьків вже зараз замислюються про те, як організувати канікули дитині. Сьогодні існує багато дитячих таборів, зовсім не схожих на піонерські табори, в яких виросло старше покоління. Організатори дитячого відпочинку пропонують різноманітні програми і варіанти організації дозвілля дітей під час канікул.

В який же табір відправити?


Звичайно, варто звернути увагу, наскільки забезпечена безпека дітей, яке надається харчування, які умови проживання та чи присутнє медичне обслуговування в таборі.
Необхідно вибрати цікаву програму табірної зміни, яка буде відповідати інтересам дитини і її віку.
Віддайте свою дитину в "табір вихідного дня". До речі – це найкращий спосіб "привчити" дитину бути поза домом, без батьків. А також – це найкращий спосіб привчити і батьків бути без своїх дітей.

Так що вибирайте табір і програму, знайомитеся з вожатими, налаштовуйте дитину на відпочинок в таборі і не бійтеся подарувати своєму чаду можливість рости, розвиватися і отримувати новий досвід.


Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті» завжди дбає про цікавий відпочинок наших дітей та запрошує провести літо у компанії однолітків весело та змістовно у літньому таборі 2018.

Перші заїзди стартують вже 4 червня. Тільки у літньому таборі «Адреналін» дітей чекають безліч цікавих розваг, різноманітні майстер-класи, туристичні походи та пізнавальні екскурсії.

Надають супровід медпрацівника та страхування.

Під пильним наглядом вихователів дозвілля дітей пройде корисно, цікаво та правильно.

Нагадаємо, літній табір “Адреналін” діє з 4 червня по 24 серпня для школярів від 6 до 14 років. Тривалість табірної зміни – 10 робочих днів.


Табір працює з 09:00 до 18:00 год. У вартість путівки входить триразове харчування.

Контактний телефон: 050 5351646.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter