Хата для роботи: що тримає в кабінеті Шацький селищний голова

28 Жовтня 2016
Про те, якими цінностями посадовець керується в житті, які має вподобання, якнайкраще розповість його кабінет і те, що в ньому знаходиться, пише «Район.Шацьк», розпочинаючи нову рубрику.

Найперше журналісти завітали до Шацького селищного голови Сергія Віннічука.

[caption]
Шацький селищний голова Сергій Віннічук[/caption]

У просторому і світлому кабінеті є два столи: один робочий для голови, другий – для прийому відвідувачів і проведення немасових нарад з підлеглими. Про те, що тут буває людно, свідчить велика кількість стільців біля стіни.

В кабінеті зазвичай багато квітів, проте під час нашої розмови їх винесли в інше приміщення, щоб освіжити і промити. Жителі району, які бували в кабінеті, бачили, що декоративні кімнатні рослини там стоять і на підвіконні, і на підлозі.

На столі в селищного голови лежать багато папок із документами, ноутбук, канцелярське приладдя. Прикрашають стіл оригінальні сувеніри.

«Це подарунки ручної роботи, – розповідає Сергій Віннічук, – один виріб презентувала мені землячка – директор Піщанського сільського будинку культури Ірина Густирь, другий – вихованці Шацького будинку дитячої і юнацької творчості».
Багато цікавого містить меблева стінка, де на видному місці стоять ікони – Сергій Віннічук, як і вся його сім’я, вірять у Бога, є парафіянами храму Різдва Богородиці селища Шацьк.

Важливою віхою роботи селищного голови є співпраця з поляками. Сертифікат підтверджує те, що Сергій Віннічук пройшов цикл навчання в рамках проекту «Транскордонна система пошуку інвестора Польща-Україна».

У кабінеті – багато подарунків. Булаву подарував у День Шацька голова Любомльської райдержадміністрації, картину – поляки. Черепаху – символ Польського парку Народового – теж презентували сусіди з-за Бугу.

Кубки свідчать про спортивні досягнення працівників Шацької селищної ради, вони збиралися протягом багатьох років.

Великі світлини під склом і в рамках свідчать про те, що Сергій Миколайович цінує роботу, яка була і є в його житті: він і сьогодні викладає «Лісозахист» і «Таксацію» в Шацькому лісовому коледжі імені Валентина Сулька. Пам’ятним періодом було і головування в Шацькій районній раді.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter