Хата для роботи: що дарують директору Волинського обласного центру зайнятості Роману Романюку

03 Липня 2017
Текст: Наталка МАЗЕПА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


«Таблоїд Волині» у рамках постійної рубрики «Хата для роботи» цього разу завітав у гості до очільника Волинського обласного центру зайнятості.

На посаді директора Роман Романюк працює зовсім недавно ‒ з 2 лютого 2017 року.Кабінет директора знаходиться на четвертому поверсі будівлі. Перед ним – невеличка приймальня. «Хата для роботи» пана Романюка – також невелике, однак доволі затишне й прохолодне приміщення (контролюють клімат кондиціонером).Чоловік, зустрівши нас, запрошує за стіл для переговорів. Сам сідає за своє робоче місце, що поруч.Кабінет рясніє подарунками, адже 24 червня Роман В'ячеславович відсвяткував свій день народження.Розповідає, що з часів попереднього керівника мало що змінив, оскільки пройшло зовсім небагато часу — трохи більше ста днів, як працює у цьому кабінеті. Навів лад з підлогою і додав кілька символічних речей ‒ національний герб, фото президента, портрет Тараса Шевченка, а також ікону ‒ подарунок на 30-річчя від директорів базових центрів зайнятості ‒ образ Божої Матері «Непорушна стіна».

У кабінеті є невеличкий м'який диванчик, журнальний столик, а ще вазон, який жартома називають «Пальмою».
За спиною директора ‒ картина із зображенням В'їзної вежі Луцького замку. Навпроти ‒ живопис невідомого волинського автора. Поруч ‒ вже улюблене фото сім'ї, подароване працівниками.Збоку від очільника ВОЦЗ стоїть шафа з книгами від попередника та деякими особистими речами. Серед власних книг, якими пишається Роман В'ячеславович, ‒ «Велика книга мудрості» афоризми, приказки, крилаті фрази тощо (до слова, чоловік частенько черпає звідти влучні вислови), а також історія успіху Генрі Форда, яку мріє почитати у відпустці. Крім зовсім звичних речей для посадовця (подяки, нагороди, багато книг), у шафі зберігає подарунок спостерегливих колег (футболку «Шеф») та пляшку «Питного меду».До речі, серед презентів були і звичні гроші, але у дуже незвичному форматі:Улюблений інструмент для письма ‒ капілярна ручка.
«Уся оргтехніка, меблі, сувеніри, інші речі ‒ це все, звісно, дуже добре, однак без чого я дійсно не уявляю своєї роботи, так це без людей, з якими я працюю у команді і для котрих працюємо ми», ‒ ділиться Роман Романюк.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter