Хата для роботи очільника волинського управління СБУ

25 Березня 2016
Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


Щорічно 25 березня в Україні відзначають День служби безпеки. Саме у цей день 24 роки тому Верховна Рада прийняла закон «Про Службу безпеки України». З нагоди свята «Таблоїд Волині» розповість про «хату для роботи» головного «сбушника» Волині Юрія Фелонюка.

Керівник «оселився» у кабінеті відносно недавно: указ про призначення Юрія Фелонюка начальником Управління Служби безпеки України Волинській області президент підписав 9 квітня минулого року. До речі, саме у цей день чоловік відзначає свій день народження. До цього полковник очолював управління СБУ у Чернівцях.

Так, вже 17 квітня, через тиждень після офіційного призначення, Юрій Фелонюк зайняв кабінет на проспекті Василя Мойсея, 4. До нього тут «господарював» генерал-майор Володимир Мельникович.

[caption]
Юрій Фелонюк заповнює анкету друзів від «Таблоїда Волині»[/caption]
[caption]
Двері до кабінету «замасковані» між шафами[/caption]
[caption]
У кабінеті досить просторо. Є три столи: робочий, для переговорів та нарад[/caption]

Після попереднього власника кабінету Юрій Фелонюк майже нічого не змінював. Ремонту не робив, меблів і оргтехніки також не оновлював. Із собою привіз ікону, яку подарували ще за часів служби у Києві, та ще кілька образів. Із Чернівців начальник доставив величезного вазона. Його Юрію Фелонюку подарував колега-волинян. «Після переїзду вазон трохи почав чахнути, але завдяки секретарю, яка вичитали в інтернеті, як за ним доглядати, почав виглядати ще краще. На жаль, не пам’ятаю, як він називається», – зізнається керівник.

Юрій Фелонюк каже, що у кабінеті йому працюється комфортно, як і загалом на Волині. «Мені подобається і комфортно на Волині. Не маю проблем з колективом. Дружні співробітники, завжди один одного підтримують. Для мене це дуже важливо, коли тобі підставляють плече, а не кидають ножа в спину», – каже очільник управління.

На столі начальника волинського управління СБУ ми знайшли канцелярське приладдя, робочий зошит, щотижневик для планування, кулькові ручки, візитівки, поки ще не заповнену декларацію про доходи, Кримінальний кодекс України. З цифрової техніки на столі виявився робочий ноутбук, мобільний телефон та планшет. Поруч – службові телефони для внутрішнього зв’язку.

[caption]
Юрій Фелонюк з поки ще не заповненою декларацією про доходи[/caption]
[caption]
«Козацькому роду нема переводу»[/caption]
[caption]
На стіні – великий портрет Шевченка, по телевізору йде трансляція пленарного засідання Верховної Ради[/caption]
[caption]
За такою картиною приховано кондиціонер[/caption]
[caption]
Копію Ейфелевої вежі виготовили на підприємстві «Модерн Експо»[/caption]
[caption]
Серед книг – здебільшого подарункові видання[/caption]
[caption]
Книга видана редакцією газети «День» «Повернення в Царгород»[/caption]
[caption]
Таку соляну лампу подарувала дружина. «Ні-ні, не з бурштину», – сміється начальник[/caption]
[caption]
Ікона ангела-охоронця[/caption]
[caption]
У кабінеті багато образів[/caption]
[caption]
Вазон приїхав аж із Чернівців[/caption]
[caption]
На робочому столі[/caption]
[caption]
Робочий зошит[/caption]
[caption]
Щотижневик та канцелярське приладдя[/caption]
[caption]
Начальник каже, що до Кримінального Кодексу заглядає регулярно[/caption]
[caption]
Робочий ноутбук[/caption]
[caption]
Планшет[/caption]
[caption]
Телефони для внутрішнього зв’язку[/caption]

Карта за робочим столом залишилась від попереднього очільника управління, генерала-майора Володимира Мельниковича. Керівник позначав на ній міста, у яких доводилось служити. «Змінювати карту не буду, бо не знаю, куди крива долі занесе мене. У Києві і Чернівцях служив, у Луцьку служу, ще залишились Рівне, Тернопіль, Суми й Донецьк», – жартує Юрій Фелонюк.

[caption]
Карта за робочим столом залишилась від попереднього очільника управління, генерала-майора Володимира Мельниковича[/caption]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter