Хата для роботи: де і як працює Тетяна Єремеєва

16 Червня 2016
Програма видання «ВолиньPost» «Робоче місце» до Дня медика завітала до робочого кабінету відомої лікарки-офтальмолога Тетяни Єремеєвої.

Робоче місце пані Тетяни знаходиться у офтальмологічній клініці «Центр хірургії ока професора Загурського», керівником якої і є жінка. Мережа цих клінік складається з 5 центрів. Чотири з них знаходяться у Польщі, а у жовтні 2009 року відкрився п’ятий у мережі та перший в Україні – у Луцьку.

Екскурсію клінікою головний лікар розпочала із власного кабінету, який виконаний, як і увесь Центр, у сіро-білих тонах. За словами Тетяни Єремеєвої, це зроблено для того, аби ще раз підкреслити, що головний тут пацієнт.

[caption]
Табличка перед входом у кабінет[/caption]
[caption]
Кабінет, як і вся клініка, виконаний у біло-сірих тонах. Зручне шкіряне крісло, чималий стіл та білі орхідеї створюють затишну атмосферу. За спиною у головного лікаря – мінімалістичний та оригінальний годинник[/caption]

Як розповіла Тетяна Єремеєва, клініка складається з чотирьох відділень: діагностичного, хірургічного, лазерних методів лікування та оптика.

[caption]
У приймальні ведеться трансляція тематичних телепрограм[/caption]
[caption]
Пацієнтами Центру є не лише лучани, але й хворі з інших міст і навіть з-за кордону[/caption]
[caption]
Клініка пишається відзнаками, нагородами та дипломами[/caption]
[caption]
Журналіст програми Богдан Коваль не побоявся пройти профілактичний огляд[/caption]
[caption]
Тут відбувається передопераційна обробка рук хірурга[/caption]
[caption]
Операційна, де навіть повітря і стіни стерильні[/caption]
0

Читати ще

Коментарі

Сторонній погляд

Щось пані Тетяні не надто

Євгенія

Дуже гарна і мудра жінка!

Мазурок

А де працює коханка Ігорка

Не

не заздри і не рахуй його

Віка

Автору статті не завадить ще трішки повчитися писати)))) А то масло масляне...сірі тона, тому що головний тут пацієнт......))))) і т.д.
"Екскурсію клінікою головний лікар розпочала із власного кабінету, який виконаний, як і увесь Центр, у сіро-білих тонах. За словами Тетяни Єремеєвої, це зроблено для того, аби ще раз підкреслити, що головний тут пацієнт.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter