Про Ірину Пшенюк та її танцювальний колектив «DIVA DANCE FAMILY» писали майже всі волинські ЗМІ. Щоправда, більшість матеріалів обмежувалася повідомленнями про нові відео дівчат. Попри малу інформативність й часто обурену реакцію аудиторії, новини про колектив та Біг Маму завжди викликають велике зацікавлення читачів.
«Таблоїд Волині» вирішив поглянути на
Ірину Пшенюк з іншого боку і розпитати, яку літературу читає дівчина.
Ерік Берн «Ігри, в які грають люди. Люди, які грають у ігри» [img data=def2]21_07_2015_291171969/bern.jpg[/img]
Одна з культових книг про психологію взаємин між людьми. Система, розроблена Берном, покликана позбавити людину від впливу життєвих сценаріїв, що програмують її поведінку, навчити менше грати у відносинах з собою та іншими, знайти справжню свободу і спонукати до особистісного зростання. У книзі є багато корисних порад, які допоможуть зрозуміти природу людського спілкування, мотиви власних і чужих вчинків і причини виникнення конфліктів. На думку автора, доля кожного з нас багато в чому визначається ще в ранньому дитинстві, проте в зрілому віці вона цілком може бути усвідомлена і керована людиною, якщо вона цього захоче.
Жан Луї Тьєріо «Маргарет Тетчер: Від бакалійної крамниці до палати лордів» [img data=def2]21_07_2015_291171969/tehtcher.jpg[/img]
Жан Луї Тьєріо, французький історик і адвокат, оповідає про життя
Маргарет Тетчер, про долю надзвичайною жінки, що вплинула на хід світових подій. «Залізна леді», «Черчилль у спідниці», «світовий жандарм антикомунізму», прицільний ініціатор горбачовської перебудови в СРСР, людина, яка виріша долю Східного блоку і Варшавського договору – так показує автор і вважає сама Маргарет. Разом з тим жінка – затята патріотка Великобританії, ревна захисниця її самобутності, національно мислячий політик, перша жінка прем'єр-міністр, що вибилась з низів і присвятила життя втіленню ідеї процвітання своєї батьківщини. Книга написана з позицій західної людини, що історично насторожено ставиться до Росії.
Ігор Муромов «100 великих коханців» [img data=def2]21_07_2015_291171969/100.jpg[/img]
На сторінках книги «100 великих коханців» вимальовуються нові образи відомих і талановитих людей, їх любовні історії, а в любові, як відомо, найбільш яскраво і несподівано виявляється характер людини. Серед героїв книги такі імена як Людовик XIV, Іван Грозний, Петро Перший, Казанова, Чаплін, Мастроянні, Сінатра, Делон, Клінтон і багато інших.
Філіппа Грегорі «Ще одна з роду Болейн» [img data=def2]21_07_2015_291171969/boleyn.jpg[/img]
Марія Болейн – знатна, розумна і красива. Присилувана своїм рідним дядьком, придворним інтриганом, вона стає коханкою короля Генріха VIII, у якого немає сина і спадкоємця. Рід Болейн сподівається завдяки цьому зв'язку і можливого народженню бастарда зміцнити своє становище і вплив. Однак у сестри Марії, Анни Болейн, куди більш амбітні плани. Вона починає тонку гру, змагаючись з Марією за місце біля короля і плекаючи надію з часом стати законною королевою. В однойменному кінофільмі, знятому за романом Філіппи Грегорі, головні ролі блискуче зіграли Скарлетт Йохансон і Наталі Портман, підтвердивши свій статус кінозірок міжнародного рангу. Філіппа Грегорі – одна з найпопулярніших сучасних англійських письменниць. Її блискучі історичні романи про англійських королів і королев перекладені на велику кількість мов, а роман «Ще одна з роду Болейн» став світовим бестселером.
Маркус ван Хеллер «Щоденник Мата Харі» [img data=def2]21_07_2015_291171969/hary.jpg[/img]
Інтимні записки знаменитої танцівниці, обвинуваченої в шпигунстві і розстріляної в кінці Першої світової війни, проливають світло на таємницю, що довгі роки оточувала ім'я Мата Харі. Читаючи її зізнання, що шокують своєю відвертістю, читач дізнається подробиці сексуального життя жінки-суперагента, яка використовувала свої чари для зваблювання високопоставлених осіб.