Молодь кличуть на «ФРІ Media Camp»

30 Червня 2018

Луцький осередок ВМГО «ФРІ» запрошує молодь віком 18-35 років взяти участь в освітньо-мотиваційному наметовому таборі «ФРІ Media Camp».

Табір відбудеться 16-20 серпня 2018 року на березі одного з Шацьких озер Волинської області.

Внесок з учасника на організаційні витрати табору: 300 грн.Табір покликаний популяризувати неформальну освіту, залучити молодь до громадської діяльності, розширити знання в сферах роботи зі ЗМІ, медіа, SMM, PR, предметної зйомки, лідерства, тайм-менеджменту тощо. Дані теми будуть висвітлюватися компетентними спікерами у формі лекцій, тренінгів, воркшопів та інтерактивних вправ.

Учасники матимуть можливість розвинути свої навички нетворкінгу, вийти з зони комфорту, познайомитись з активною молоддю з всієї України, а також пограти в ігри, посидіти біля ватри та поспівати. Це все чекатиме на таборі «ФРІ Media Camp».

Анкету на участь в таборі можна заповнити до 26 липня.
Запрошення відібраним учасникам будуть надіслані на електронні пошти до 29 липня.

Слідкуйте за новинами табору на сторінці у фейсбуці.

Варто зазначити, що «ФРІ Media Camp» - є частиною щорічних освітніх проектів «ФРІ-табори» від ВМГО «ФРІ».

Довідково: ФРІ-табори проходять у вигляді кількаденних заходів з презентаціям кращих громадських практик молодіжного руху із насиченою освітньою, загартовуючою та мотиваційною складовими програми. Щорічно осередками ВМГО «ФРІ» проводиться від 3 до 20 таборів за участі від 50 до 200 учасників на кожному з них. ФРІ-Табори організовуються за ініціативи місцевих активістів. Особливістю ФРІ-таборів є забезпечення їх самими шляхом збору коштів джерелом краудфандінгу, спонсорської та меценатської допомоги дружніх установ та організацій.

Про інші ФРІ-табори, які відбудуться цього літа, можна дізнатися за посиланням.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter