Як у Луцьку створювали комікси про Мумі-тролів

14 Березня 2016
У неділю, 13 березня, маленьких лучан навчали малювати культових створінь – Мумі-тролів, які є улюбленцями вже не першого покоління дітей. Така ідея з’явилась у зв’язку з презентацією у нашому місті книги коміксів фінської письменниці Туве Янссон «Джунглі в долині Мумі-тролів». Книга нещодавно вийшла друком у видавництві «Основи».

Аби зацікавити найменших читачів/ було вибрано незвичайну форму презентації – читання і майстер-клас з малювання бегемотикоподібних тваринок. Захід відбувся у розважальному центрі «FIGLI-MIFLI», що знаходиться на території торгового центру «ПортCity». Організували дитяче свято – мистецьке об’єднання «стендаЛь» та медіа-холдинг «Сім’я і дім».

[caption]
Ореста Осійчук читає дітям книжечку «Джунглі в долині Мумі-тролів»[/caption]

Спочатку діти разом із волинською письменницею Орестою Осійчук разом читали комікси про незвичайні пригоди Мумі-тролів, а потім художниця Людмила Ващук провела майстер-клас з малювання. Вона вчила дітей виводити на папері Мумі-тролів, і ті дофантазовували власні історії.

[caption]
... а діти стежать за кожним її словом[/caption][caption]
і татусі...[/caption]


Діти витягували завдання зі спеціальних коробочок із вказівкою місця події, предмета, який треба зобразити в лапках Мумі-тролів, та ситуацію, у яку непосиди-Мумі-тролі втрапили. Кожен також отримав необхідні інструменти – олівці, папір, фломастери.

Публіка зібралась дуже різна: і дітки від двох рочків, які з цікавістю спостерігали, як працюють старші, і діти віком до 12 років, які цілеспрямовано вирішили навчитися малювати комікси і навіть намагалися додати текст до власних ілюстрацій.

Маленькі художники чого тільки не навигадували: порівнювали Мумі-тролів з бегемотами, ховали їх від дощу, шукали в хащах, навіть змушували битися з драконами, а в цей час вдячні мами мали змогу відпочити і не хвилюватися, що їхні чада будуть нудьгувати.

[caption]
Починаємо малювати![/caption]

[caption]
Редактор газети «Сім'я і дім» Наталка Пахайчук з донькою Марусею[/caption]


[caption]
Художниця Людмила Ващук[/caption]

Після читань і майстер-класу діти виходили на імпровізовану сцену і розповідали зображені історії. За допомогою лотереї було розіграно 5 сертифікатів для розваг у дитячому ігровому центрі «FIGLI-MIFLI», а творці трьох найкращих малюнків отримали в подарунок книжку коміксів про пригоди Мумі-тролів.

В цей час на території торгового центру «ПортCity», на території якого знаходиться «FIGLI-MIFLI», «Таблоїд Волині» влаштував фотозону з великими Мумі-тролями і всі охочі могли сфотографуватися на пам’ять.

[caption]
Ореста Осійчук з чоловіком Сергієм та донькою Боженою[/caption]

[caption]
А ось і наші переможці[/caption]

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter